Рубрика: Суспільство

07 серпня

5 звичок, які істотно скорочують життя

foto

Вчені розповіли про звички, які скорочують життя мільйонів людей.

Дослідження під авторством доктора Джуліанна Холт-Лунстад з Університету Брігама Янга (США) допомогло, зокрема, встановити, що однією з найбільш нездорових звичок сучасних людей є соціальна ізоляція і повне занурення у віртуальний світ. Вчені заявили, що відсутність нормальних взаємин у людей підриває здоров’я в тій же мірі, що і 15 щоденно викурених сигарет.

Також з постійним курінням тютюну можна порівняти по своєму шкідливий вплив на організм хронічної нестачі сну. Регулярне недосипання корелює з почастішанням випадків інсультів і серцево-судинних патологій.

Інша звичка – проводити багато часу в сидячому положенні. Тривале сидіння за комп’ютером загрожує такими наслідками, як хвороби серця і судин, а також рак кишечника, показують дані. Навіть відвідування спортзалу не допомагає, якщо людина сидить, не встаючи, протягом тривалих періодів протягом дня.

Приховану небезпеку несе в собі і пристрасть до засмаги. За словами медичних фахівців, рак шкіри від опромінення ультрафіолетом бути більш частим явищем, ніж рак легенів від сигарет.

Але найбільш нездоровим і небезпечним фактором величезного числа людей на планеті вчені вважають поїдання шкідливої ​​їжі – фастфуду, їжі з штучними добавками, а також з великою кількістю цукру і жиру. На думку дослідників, в умовах сучасності загрози здоров’ю від переїдання і вживання шкідливих продуктів і напоїв переважують ризики, пов’язані з вживанням алкоголю, палінням і незахищеним сексом.

джерело


07 серпня 2018, 16:39
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


У Вірменії коронавірус виявили у прем'єр-міністра

Відновлено пропускні операції у пунктах пропуску «Малий Березний» та «Малі Селменці»

МОЗ затвердило правила роботи басейнів і спортзалів на карантині

Угорщина відкриває чотири пункти пропуску на українсько-угорському кордоні

Нездані екзамени виноградівської поліції: тіло Василя Гоблика, мародерство на ДТП, крадіжка медобладнання, наркотики

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину