Рубрика: Суспільство

03 серпня

Скільки треба ходити на добу, щоб захиститися від діабету

foto

Відсутність фізичного навантаження викликає цукровий діабет. Про це заявили вчені з Університету Макмастера в канадському Онтаріо.

Так передає Мedikforum.

Раніше говорилося, що у групу ризику розвитку діабету входять люди із зайвою вагою. Брак фізичних навантажень позбавляє людей з надмірною вагою можливості контролювати рівень цукру у крові.

Діабет - це ендокринне захворювання, що розвиваються від нестачі гормону інсуліну, появи інсулінорезистентності, внаслідок чого виникає гіперглікемія — стійке підвищення рівня глюкози у крові.

Тепер повідомили, що і нормальна вага не є захистою. Особливо, якщо людина проходять менше, ніж 1000 кроків на добу протягом двох тижнів.

І повторна активність після періоду пасивного способу життя не відновлює міцне здоров'я. Негативний ефект сидячого способу життя може спостерігатися дуже довго. Тут важлива також і стійкість до інсуліну, яка і є причиною діабету другого типу.

 

Люди, які через певну хворобу довго лежать, можуть почуватись ще гірше. Адже низька активність провокує стрибки цукру у людей.


03 серпня 2018, 17:02
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


У Польщі створюється дедалі ширша пропозиція спеціальних послуг для українців

Міжгірщина стала хорошим ареалом для існування карпатської популяції бджіл

Суд дозволив Німеччині висилати мігрантів в менш благополучні країни ЄС

Зустріч везни із зимою зафіксували на Рахівщині (фото)

До іршавських рятувальників завітали маленькі гості із села Дунковиця (фото)

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину