Рубрика: Політика

20 липня

Польща відмовилася від будівництва паркану між Україною і Білоруссю

foto

Європейське агентство безпеки харчової продукції дійшло висновку, що будівництво паркану буде неефективним

Європейське агентство безпеки харчової продукції дійшло висновку, що будівництво паркану буде неефективним. Польща не будуватиме паркан на кордоні з Україною і Білоруссю для запобігання міграції диких кабанів. Про це повідомив міністр сільського господарства Польщі Ян Кшиштоф Ардановські, передає W polityce.

Зокрема, Ардановські зазначив, що Європейське агентство безпеки харчової продукції (EFSA) в результаті дійшло висновку про неефективність такого паркану на великій ділянці, а також відмовилося фінансувати в проект.

"Таку думку було озвучено минулого тижня, і це є підставою для того, щоб польський уряд відмовився від ідеї", - наголосив Ардановські.

Він також додав, що зарезервовані на будівництво паркану кошти Варшава спрямує на фінансування діяльності мисливських товариств з відстрілу диких кабанів.

Вартість будівництва паркану на кордоні з Україною і Білоруссю коштуватиме Польщі 71 млн євро. Паркан повинен був бути сіткою заввишки до двох метрів і довжиною приблизно тисячу кілометрів.


20 липня 2018, 16:16
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Британський уряд вже відкрито обговорює ще один референдум щодо Brexit

У Будапешті за два дні протестів затримали понад 50 осіб

Піп Іван Чорногірський замело снігом (ФОТО)

Запрошуємо на святкування 125-річчя футболу Закарпаття!

Лукашенко заявив, що Порошенко не підтримав його ініціативи щодо Донбасу

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину