Рубрика: Суспільство

19 липня

В Україну почали завозити хлор з Румунії

foto

 

Найближчим часом може початися імпорт хлору з Польщі, Словаччини та Узбекистану. Дніпроазот може запрацювати через три дні.

 
Україна почала імпорт хлору з Румунії, також очікуються поставки з Польщі, Словаччини і Узбекистану. Про це в коментарі 112 Україна повідомила віце-президент Асоціації водоканалів України Ольга Бабій.
 
 
"З Румунії вже потихеньку заїжджає малими партіями, 30-40 тонн на тиждень. Але цього недостатньо для загальної потреби. Словаччина, Польща можуть починати відвантаження, і їх хлор може бути в Україні до 30 серпня. Що стосується Узбекистану, вони зараз підтверджують можливість поставки хлору в цистернах, це також кінець серпня", - заявила вона.
 
При цьому з поставками хлору з Європи можуть виникнути проблеми, оскільки цистерни з європейським хлором не можуть змінювати колісну базу, а також повинні бути сертифіковані на території України. А завезення рідкого хлору в контейнерах автомобілем займає багато часу, з урахуванням того, що таких контейнерів недостатньо, повідомили в Київводоканалі.
 
Бабій додала, що протягом цього тижня переобладнувалися всі потужності для того, щоб перерозподіляти всі решту запасів хлору серед інших водоканалів.
 
При цьому вона повідомила, що єдиний український виробник хлору - підприємство Дніпроазот протягом трьох днів запустить виробництво.
 
Наразі найскладніша ситуація з наявністю хлору для очищення води склалася в чотирьох обласних центрах: Харкові, Кропивницькому, Вінниці та Запоріжжі.

19 липня 2018, 12:54
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Правоохоронці пояснили студентам коледжу мистецтв, чому наркотики шкідливі для здоров’я

Що потрібно знати при здійсненні реєстрації новонародженої дитини?

На Закарпатті стартує квітневий місячник добровільної здачі зброї

Майже половина українців підтримує вступ до ЄС, за НАТО – 44,2%

Выбираем книгу по душе: простые советы

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину