Рубрика: Суспільство

19 липня

В Україну почали завозити хлор з Румунії

foto

 

Найближчим часом може початися імпорт хлору з Польщі, Словаччини та Узбекистану. Дніпроазот може запрацювати через три дні.

 
Україна почала імпорт хлору з Румунії, також очікуються поставки з Польщі, Словаччини і Узбекистану. Про це в коментарі 112 Україна повідомила віце-президент Асоціації водоканалів України Ольга Бабій.
 
 
"З Румунії вже потихеньку заїжджає малими партіями, 30-40 тонн на тиждень. Але цього недостатньо для загальної потреби. Словаччина, Польща можуть починати відвантаження, і їх хлор може бути в Україні до 30 серпня. Що стосується Узбекистану, вони зараз підтверджують можливість поставки хлору в цистернах, це також кінець серпня", - заявила вона.
 
При цьому з поставками хлору з Європи можуть виникнути проблеми, оскільки цистерни з європейським хлором не можуть змінювати колісну базу, а також повинні бути сертифіковані на території України. А завезення рідкого хлору в контейнерах автомобілем займає багато часу, з урахуванням того, що таких контейнерів недостатньо, повідомили в Київводоканалі.
 
Бабій додала, що протягом цього тижня переобладнувалися всі потужності для того, щоб перерозподіляти всі решту запасів хлору серед інших водоканалів.
 
При цьому вона повідомила, що єдиний український виробник хлору - підприємство Дніпроазот протягом трьох днів запустить виробництво.
 
Наразі найскладніша ситуація з наявністю хлору для очищення води склалася в чотирьох обласних центрах: Харкові, Кропивницькому, Вінниці та Запоріжжі.

19 липня 2018, 12:54
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Генконсульство Угорщини в Ужгороді оприлюднило графік роботи на свята

У Карпати краще не їхати

Стан проїзду на автодорогах та перевалах Закарпатської області

У Карпатах зберігається лавинна небезпека

В Ужгороді без газу залишились 110 будинків

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину