Рубрика: Анонси

17 липня

У національному парку «Синевир» відбудеться пленер у дикій природі

foto

Унікальні природні і культурні ландшафти національного парку «Синевир» є сприятливим середовищем для творчої роботи художників та інших митців

 9 – 15 серпня 2018 року у національному парку «Синевир» відбудеться пленер у дикій природі. Захід проводитиметься в рамках проекту «Території натхнення», який підтриманий Європейським Союзом за програмою «Креативна Європа». Учасники пленеру розмістяться в рекреаційному містечку «Рабачинка», що в однойменному урочищі.

Ця місцевість знаходиться в оточенні мальовничої природи. Довкола смерековий ліс, річка Теребля, природні джерела.

Над урочищем височить одна з найкрасивіших гір парку – Кам’янка (1578 метрів над рівнем моря). Неподалік живуть бурі ведмеді, для яких тут створено реабілітаційний центр. Цей спеціалізований заклад для тварин, на долю яких випало чимало випробувань, митці неодмінно відвідають.

А ще здійснять подорож до гірського Дикого озера. Там вони залишаться на ночівлю. Поблизу мальовничої водойми черпатимуть натхнення від природи і творитимуть.

Художники навідаються й до перлини Карпат – Синевирського озера. Це водно-болотне угіддя міжнародного значення і одне з семи природних чудес України, з яким пов’язано чимало народних легенд.

Важливою частиною пленеру стане зустріч з місцевими жителями, під час якої будуть проведені майстер-класи. З роботами митців усі бажаючі зможуть ознайомитися під час традиційного фольклорно-етнографічного фестивалю «На Синевир трембіти кличуть», який відбудеться у другій половині серпня поблизу Синевирського озера. Крім того, про результати роботи мистецького заходу буде підготовлено ряд публікацій для преси і інтернет-ресурсів. Очікується близько десяти учасників пленеру з різних країн Європи.

Це буде чудова нагода спільно творчо працювати з колегами, обмінюватися досвідом і дискутувати біля вечірнього вогнища, на якому готуватимуться місцеві традиційні страви.

Продукти для цього організатори придбають у сільських жителів. Спільне прагнення учасників проекту – сприяти мобільності митців та творчих людей до сільських місцевостей, як джерела їхнього натхнення і, в той же час, використати їхню творчу роботу для посилення місцевого розвитку, охорони природи та культурної спадщини через міжнародну співпрацю та просування краси дикої природи та багатої фольклорної культури сільських місцевостей через твори мистецтва.

Джерело: сайт НПП "Синевир"


17 липня 2018, 11:14
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Укрзалізниця попереджає про можливі збої в системі онлайн-продажу квитків

ДО УВАГИ ПОДОРОЖНІХ, ЯКІ ПЛАНУЮТЬ ПОДОРОЖ ЧЕРЕЗ «СОЛОТВИНО»

В «Паланку» проведуть історичну реконструкцію весілля Зріні та Текелі

Ансамбль «Закарпатські візерунки» запрошує на свій перший сольний концерт

На закарпатську сцену повертаються легендарні «Жменяки»

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину