Рубрика: Суспільство

10 липня

Міжнародний онлайн-сервіс скасував комісію за грошові перекази в Україну

foto

За перший квартал 2018 року українські громадяни перевели в Україну понад 8 мільйонів євро

Міжнародний онлайн-сервіс з прямою конвертацією валют TransferGo оголосив про запуск безкоштовних грошових переказів в Україну. Про це йдеться в прес-релізі компанії, пише «Новий час».

Компанія повідомляє, що за перший квартал 2018 року українські громадяни провели більше 45 тис. Транзакцій з країн Європи в Україну на суму понад 8 мільйонів євро. Ці кошти зараховуються на картковий рахунок одержувача протягом 2-3 днів. В Україні TransferGo почала працювати з 2017 року.

"Дана ініціатива дозволяє відправляти гроші з Європи абсолютно безкоштовно, тобто без комісії за послуги сервісу", - йдеться в повідомленні.

Генеральний директор компанії TransferGo Даумантас Двілінскас очікує, що ринок цифрових грошових переказів в світі може зрости за наступні сім років у 5 разів.

Користувачі можуть перераховувати кошти за допомогою моделі аккаунт-аккаунт і принципу local-in, local-out. Ці переклади здійснюються з карти на карту, але при цьому кошти не залишають країну відправника. Доступ до системи може бути здійснений як через Web-версію, так і через мобільні додатки для операційних систем Android і iOS.

Компанія була заснована в 2012 році у Великобританії. Її штаб-квартира розташована в Лондоні.


10 липня 2018, 15:55
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


На Закарпатті є село, яке покинули усі жителі (фото)

У Дніпрі народився найкрихітніший малюк в Україні

Як красиво гірські села у Карпатах "потопають" в осінніх кольорах (фото)

Поліція попереджає про кримінальну відповідальність за порушення громадського порядку під час проведення масових заходів

У всіх містах Закарпаття пройдуть вільні екскурсії

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину