Рубрика: Політика

10 липня

Журналістам можуть обмежити доступу до кулуарів Верховної ради

foto

Замголови комітету пояснила, що рішення регламентного комітету щодо обмеження має рекомендаційний статус

У середу, 11 липня 2018 року, комітет з питань свободи словами розгляне питання акредитації журналістів у Верховній раді, а також питання обмеження доступу ЗМІ до кулуарів. Про це заявила перший заступник голови комітету Верховної ради України з питань свободи слова та інформаційної політики, народний депутат Ольга Червакова, передає кореспондент РБК-Україна.

"Ми як комітет з питань свободи слова та інформаційної політики будемо завтра розглядати це питання. Я думаю, що ми будемо рекомендувати спікеру Андрію Парубію при підписанні або непідписанні цього рішення врахувати думку журналістів. Я думаю, що зараз від позиції журналістів залежатиме, яке рішення прийме спікер", - повідомила Червакова.

За її словами, рішення регламентного комітету має лише рекомендаційний статус.

Нардеп зазначила, що при прес-службі ВР пропонується створити громадську раду парламентських журналістів, які будуть надавати рекомендації стосовно надання акредитацій.

"Зараз у Верховній раді існує ідея відокремити справжніх журналістів ВР від тих, хто насправді не займається журналістською діяльністю… Відповідно, ми пропонуємо змінити положення про акредитацію для того, щоб прес-служба отримала інструментарій надавати відмови тим журналістам, які журналістами не є. Ми розглядали декілька механізмів. Наприклад, журналіст має надати (прес-службі, - ред.) приклади своїх статей, сюжетів з ВР. По-друге, при прес-службі ВР пропонується створити громадську раду парламентських журналістів, які будуть надавати рекомендації стосовно надання акредитацій", - додала вона.

Нагадаємо, комітет з питань регламенту і організації роботи Верховної пади пропонує закрити кулуари ВР для журналістів. Так, у комітеті ініціюють закриття першого і другого поверхів кулуарів для представників ЗМІ, а натомість пропонують створити прес-центр на третьому поверсі кулуарів Ради і розмістити там місця для роботи журналістів.


10 липня 2018, 12:45
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


На Виноградівщині поліцейські оперативно розкрили пограбування (фото)

Порошенко ветував закон про обмеження річної заготівлі деревини

Голова МВФ заявила, що через дії Трампа світовий ВВП може зменшитися на 0,5%

Польща відмовилася від будівництва паркану між Україною і Білоруссю

У горах в Грузії знайшли двох українських туристів, але погода заважає врятувати їх

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину