Рубрика: Кримінал

30 червня

Мати залишила свою дитину помирати у лікарні

foto

Мешканка Закарпаття за злісне невиконання обов’язків по догляду за дитиною отримала два роки позбавлення волі з однорічним іспитовим терміном.

Ще на початку січня жінку з маленьким сином госпіталізували до Виноградівської лікарні. У дитини виявили захворювання легенів. Та через декілька днів мати самовільно покинула медзаклад, хоча лікарі не рекомендували цього робити. 12 лютого хлопчик помер. Про це йдеться в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

 

"Смерть настала у результаті набряку легенів і речовини головного мозку та гіпоксії внутрішніх органів, які явилися ускладненням гострого бронхіоліту та геморагічної пневмонії, що розвинулися на фоні міміко-лімфатичного стану та синдрому імунодефіциту і протікали на фоні гіпотрофії 1 ступеню, що і обумовило важкий перебіг захворювання, – зазначається у висновку судмедексперта. – При наданні своєчасної кваліфікованої медичної допомоги дитині могло б наступити одужання".  

Виноградівський районний суд врахував каяття закарпатки і те, що наразі жінка перебуває на обліку по вагітності. Суд дійшов до висновку, що виправлення та перевиховання обвинуваченої можливе в умовах без ізоляції від суспільства. Своїм вироком він позбавив матір на два роки з однорічним випробувальним терміном.

Джерело: PMG.ua

30 червня 2018, 13:59
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


На Закарпатті лісничого підозрюють у вимаганні та одержанні понад 30 тисяч гривень хабаря

Поліцейські Ужгородщини затримали «на гарячому» наркоторговця (ВІДЕО)

На нерестилищі річки Визниця виявилено грубе порушення правил рибальства

Патрульні виявили чоловіка, який скоїв наїзд на велосипедиста і втік

У львівському парку знайшли людські останки

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину


Обговорення тимчасво зупинено