Рубрика: Спорт

29 червня

Ужгородці взяли участь у третьому етапі чемпіонату Словаччини з картингу

foto

Днями, 22-23 червня, неподалік словацького міста Вранов-над-Топльоу відбувся третій етап чемпіонату Словаччини з картингу

До змагань долучилися близько 70 спортсменів зі Словаччини, Угорщини та України. Зокрема, взяли участь і закарпатці – три пілоти з Ужгорода: Станіслав Німець (посів 3 місце), Ілля Газа (7 місце) і Роман Мегела (не фінішував з технічних причин). Відомо, що це перші змагання ужгородців за кордоном.

«Бронза» 11-річному ужгородцю далася нелегко, адже відомо, що на трасі вдалося потренуватися лише декілька разів перед змаганнями.

Тож у першому заїзді Станіслав Німець їхав другим, але допустив невелику помилку і втратив три позиції, фінішував п‘ятим, у другому заїзді – третім, тож у сумі двох заїздів посів третє місце. «Результатом Станіслава задоволені, тому що пілоти, які фінішували перед ним, займаються картингом вже 5-6 років, беруть участь і здобувають призові місця в чемпіонаті Європи. У Словаччині цей вид спорту добре розвинутий, перш за все через наявність картодромів, який є майже в кожному місті, тож пілоти можуть вдосконалювати свою майстерність», – розповідає батько спортсмена Сергій Німець, який і сам нещодавно здобув першість у другому етапі Кубка України Національних класів з картингу.

За словами учасників, змагання пройшли на високому рівні, зокрема цьому сприяла швидка процедура реєстрації учасників, висока якість технічного контролю та нагородження. «Дуже сподобалось ставлення один до одного, ми брали участь у таких змаганнях уперше, тому, якщо чогось не знали, нам залюбки допомагали та пояснювали, що і як зробити», – ділиться юний призер Станіслав Німець.

Карпатський об’єктив


29 червня 2018, 17:04
Karpatnews.in.ua — Усі Новини Ужгорода та ЗакарпаттяСхожі новини


Как правильно сделать прогноз на футбол сегодня

Топ букмекерских контор: как выбрать сайт для игры

Збірна Закарпатської області вийшла у фінал Чемпіонату України з водного поло

Головним тренером ФК «Минай» буде Микола Цимбал

ФК "Минай" залишився без головного тренера

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину


Обговорення тимчасво зупинено