Рубрика: Суспільство

29 червня

Ужгород - на 18 місці за рівнем комфортності в України

foto

З 22-х міст

У рейтингу комфортності українських міст брали участь столиця і обласні центри, за винятком окупованих Донецька, Луганська, а також Севастополя і адміністративного центру анексованого Криму – Сімферополя. Кожен з 22 міст міг набрати максимально 100 балів.

Як повідомляє "Фокус", плюсами обласного центру Закарпаття є близькість до Європи та хороша екологія. Водночас мінуси – поганий стан доріг та низькі зарплати.

"Ужгород – найменш чисельний обласний центр країни. Однак дістатися туди нелегко. Місцевий аеропорт, єдиний в Закарпатті, не працює вже кілька років. Швидкісні поїзди в Ужгород до цих пір не ходять, але транспортний комітет парламенту рекомендує залізничникам запустити сюди новий маршрут "Інтерсіті" з Києва. Через транспортні та інфраструктурні проблеми жителі Ужгорода не завжди розділяють захоплені відгуки туристів про своє місто. Близько 60% респондентів проведеного недавно соціологічного дослідження групи "Рейтинг" вважають, що Ужгород – місто нереалізованих можливостей. Для вирішення проблем і розкриття потенціалу місцева влада взялася за розробку стратегії розвитку облцентру "Ужгород 2030", – зазначає видання.


29 червня 2018, 16:41
Karpatnews.in.ua — Усі Новини Ужгорода та ЗакарпаттяСхожі новини


За фінансової підтримки Словаччини в одній зі шкіл Ужгорода оновили комп’ютерний клас

Командувач військами США в Європі оцінив ймовірність вторгнення Росії в Україну

В Україну прибула партія вакцин Pfizer від COVAX

Ризик тромбозу від COVID-19 набагато вищий, ніж від AstraZeneca - вчені

На Закарпатті позапланово перевіряють готелі та пансіонати

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину


Обговорення тимчасво зупинено