Рубрика: Суспільство

22 червня

Вступна кампанія закінчилася для кожного сьомого абітурієнта

foto

Майже два тижні тому фінішувала основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання. В Українському центрі оцінювання якості освіти почали підбивати підсумки тестування.

На ЗНО зареєструвалися 335,8 тис. осіб. Найбільше — у Києві, Дніпропетровській, Львівській, Харківській та Одеській областях.

Найбільше охочих було здавати українську мову і літературу — 332,8 тис. осіб. Історію України - 168,6 тис. випускників. Математику — 111,7 тис. майбутніх абітурієнтів.

"Результати тестування з української мови і літератури зараховують як державну підсумкову атестацію. Другий обов'язковий предмет — або історія України, або математика. Третій предмет для ДПА учні обирали самостійно", - каже директор УЦОЯО Вадим Карандій.

Цього року "поріг" на один бал нижчий з усіх дисциплін, окрім іноземних. Прохідний бал з англійської, французької, німецької та іспанської мов зріс на 5 балів.

Прохідний поріг для української мови й літератури становить 23 бали, математики — 10, біології — 22,фізики — 12, хімії — 15, історії та географії — 26, англійської, німецької, французької, іспанської мов — 19 балів

Нинішня вступна кампанія завершилася для кожного сьомого вступника. Обов'язковий предмет при вступі у вузи — українську мову і літературу — не склали 14,5 відсотка осіб. Це — майже 47 тис. абітурієнтів. Торік результат був кращим. Тестування "завалили" 17 тис. осіб.

Поріг з історії України не подолали майже 23 тис. абітурієнтів. Така кількість була й торік. Пороговий бал з математики не подолали 20 тис. вступників. Торік — 17,5 тис.

Географію склали 87,6% абітурієнтів, фізику — 83%, хімію — 89,5%. З іноземних мов найкращі результати показали ті, хто писав тестування з іспанської. "Поріг" подолали 88% осіб. Англійську склали 87%, французьку — 86%, німецьку — 82%. Найуспішніше склали ЗНО з біології. Лише 8% учасників не подолали прохідний бар'єр.

 

На максимальний бал ЗНО склали 222 абітурієнти. Торік — 285. 12 осіб отримали максимум з двох предметів. У минулому році таких абітурієнтів було 9.

"По четверо 200-бальників з двох предметів у Києві і Харківській області. Двоє — у Львівській. По одному на Волині та Полтавщині", - каже Вадим Карандій.

Попереднього року, як і цього, відмінників, які б отримали 200 балів з трьох предметів, немає.

Додаткова сесія ЗНО триватиме з 2 по 11 липня.

Торік на тестування зареєструвалися більш як 240 тис. випускників шкіл. 9892 зареєстрованих осіб не прийшли на ЗНО. 94 не допустили до іспитів через запізнення чи відсутність обов'язкових документів.


22 червня 2018, 16:19
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Протягом минулої доби закарпатські митники оформили рекордну кількість «євроблях»

Українців попередили про спалах алергії

Поліція Закарпаття провела тактико-спеціальні навчання

Закарпатські патрульні відреагували на 125 викликів

На українсько-угорському кордоні незначні черги

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину