Рубрика: Політика

22 червня

У Румунії голову парламенту посадили на три з половиною роки в’язниці

foto

Голову нижньої палати парламенту Румунії – Камери депутатів, лідера правлячої у країні Соціал-демократичної партії Лівіу Драгня засуджено до трьох років і шести місяців ув'язнення за зловживання службовим становищем. Такий вердикт винесла Вища касаційна палата Румунії, повідомляє «Укрінформ».

Лідер соціал-демократів обвинувачувався у підбурюванні до фальсифікації бухгалтерських документів (фіктивні працевлаштування) при складанні фінансової звітності про здачу в експлуатацію автомобільних доріг у повіті Телеорман.

Рішення інстанції не остаточне. Драгня має право опротестувати вердикт у встановлені законом терміни.

Відомо також, що сторона обвинувачення вимагала призначити Драгня покарання у вигляді позбавлення волі строком на 7 років.

У цій же справі до різних років ув'язнення було засуджено ще 9 осіб, причетних до махінацій при укладенні договорів на будівництво автомобільних доріг у повіті Телеорман, де з 2000-го по 2012 роки Драгня обіймав посаду керівника повітової ради.

За даними слідства, в результаті корупційних угод державному бюджету було завдано збитків у розмірі близько 20 мільйонів євро.

Лівіу Драгня, який є лідером правлячої партії Румунії, вже був позбавлений можливості зайняти пост прем'єр-міністра через попереднє засудження за фальсифікацію виборів.

Сам лідер румунських соціал-демократів доки ніяк не прокоментував рішення судової інстанції.


22 червня 2018, 10:37
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


У Болгарії пройшли мітинги: ціни високі, а зарплати - маленькі

Протести у Франції: кількість постраждалих перевищила 400 осіб

У Чехії тисячі людей вимагають відставки прем'єра

На території Боржавського лісництва загорівся ліс

Німеччина закликала закрити "Миротворець"

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину