Рубрика: Політика

22 червня

У Румунії голову парламенту посадили на три з половиною роки в’язниці

foto

Голову нижньої палати парламенту Румунії – Камери депутатів, лідера правлячої у країні Соціал-демократичної партії Лівіу Драгня засуджено до трьох років і шести місяців ув'язнення за зловживання службовим становищем. Такий вердикт винесла Вища касаційна палата Румунії, повідомляє «Укрінформ».

Лідер соціал-демократів обвинувачувався у підбурюванні до фальсифікації бухгалтерських документів (фіктивні працевлаштування) при складанні фінансової звітності про здачу в експлуатацію автомобільних доріг у повіті Телеорман.

Рішення інстанції не остаточне. Драгня має право опротестувати вердикт у встановлені законом терміни.

Відомо також, що сторона обвинувачення вимагала призначити Драгня покарання у вигляді позбавлення волі строком на 7 років.

У цій же справі до різних років ув'язнення було засуджено ще 9 осіб, причетних до махінацій при укладенні договорів на будівництво автомобільних доріг у повіті Телеорман, де з 2000-го по 2012 роки Драгня обіймав посаду керівника повітової ради.

За даними слідства, в результаті корупційних угод державному бюджету було завдано збитків у розмірі близько 20 мільйонів євро.

Лівіу Драгня, який є лідером правлячої партії Румунії, вже був позбавлений можливості зайняти пост прем'єр-міністра через попереднє засудження за фальсифікацію виборів.

Сам лідер румунських соціал-демократів доки ніяк не прокоментував рішення судової інстанції.


22 червня 2018, 10:37
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Експерти прогнозують нову гонку озброєнь

У США оголошений надзвичайний стан

ЦВК нарахувала майже 30 мільйонів потенційних виборців

Громадянство Росії за рік отримали 83 тисячі українців

Орбан поскаржився Помпео, що США ігнорують напади на угорців Закарпаття

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину