Рубрика: Бізнес

21 червня

Успішна подобова оренда. Як вести подобовий бізнес на Vlasne.ua

foto

Добова оренда житла порівняно недавно увійшла в наше життя.

Для України це досить молодий вид бізнесу, але вже багато людей успішно ним займаються за допомогою сервісу подобової оренди Vlasne.ua.

 

На перший погляд, здається, що це дуже легкий спосіб заробляти гроші, але насправді все не так просто. Потрібно бути готовим, що для успішного ведення добового бізнесу, доведеться докласти чималих зусиль. Квартира сама працювати не буде, а ось хазяїну буде, чим зайнятися:

● Прибирання після кожного клієнта

● Прання постільної білизни, рушників

● Регулярна закупівля витратних матеріалів, наприклад, миючих засобів, шампунів, мила, цукру, чаю, кави і т.д.

● Заселення / виселення гостей.

 

Але це не все, адже перед тим як почати займатися цією справою, потрібно мати вільну квартиру, а для більш успішного бізнесу краще не одну. Починати варто з 2-3 квартир. Якщо у вас немає своєї, то можна зняти квартиру подобово у Львові з умовою суборенди.

Коли квартира вже є, то необхідно її привести у відповідний вигляд: зробити ремонт, закупити меблі, побутову техніку, посуд, постіль, рушники та інші необхідні речі, які впливають на якість і комфорт вашої квартири. Чим дорожче ремонт, меблі та побутова техніка, тим вище і орендна плата. Але і це не все, адже для успішної роботи в даній сфері необхідно враховувати і ще деякі моменти.

Залучити клієнта

Для початку потрібно визначити вартість квартири. На ціну впливають кілька факторів: місце розташування, рівень ремонту, стан меблів, побутової техніки, а також метраж квартири.

Маємо визначити, які послуги готові надавати майбутнім клієнтам: трансфер, приготування їжі, екскурсії та інше. Далі потрібна реклама і не просто реклама, а така, яка приверне увагу потенційних орендарів.

Для цієї мети необхідно, щоб ваше оголошення складалося не тільки з ваших слів, про те яка гарна у вас квартира, а й підкріплено відповідними фотографіями. Вони повинні бути хорошої якості і передавати всі плюси вашого житла. Непогано, якщо все це доповнити і хорошим відео, тобто зробити тур по квартирі, щоб клієнт зміг оцінити його і зрозуміти наскільки вона відповідає його вимогам.

Обов'язково вкажіть всі свої умови оренди, тобто такі моменти як дозволено або заборонено курити в приміщенні, проживання з дітьми, тваринами, дозволені або заборонені вечірки, передоплата та інше.

Великим плюсом буде не просто вказати стан житла і його наповнення, а й наявність транспортної розв'язки, наближеність до якихось пам'яток, близькість до моря, річки, парку, а також наявність поблизу магазинів, ресторанів, стоянки для машин тощо. Потрібно вказувати все, що може бути великим плюсом для клієнта і привернути його увагу.

Де розміщувати рекламу

Для того, щоб здати подобово квартиру, потрібна ще і хороша реклама. Вже залишилися в минулому друковані видання, хоча іноді і цей вид реклами може зрідка приводити клієнтів, але сучасний здобувач більше користується інтернетом, тому всесвітня мережа набагато ефективніше в даному питанні. На сьогоднішній день існує безліч тематичних сайтів, але не всі вони забезпечать ваш бізнес ефективною рекламою. Vlasne.ua це саме той майданчик, яка буде працювати в повну міру і допомагати розвиватися вашій справі.

Тут є все необхідне для пошуків клієнтів і вдалою оренди. Створено багато зручностей для прямого спілкування власника і здобувача, ніяких посередників. До того ж є можливість безопасного и быстрого бронювання житла. Надається програма лояльність. Портал популярний серед туристів. Сайт має дуже велику аудиторію, яка щодня поповнюється. Vlasne.ua - це економія часу, грошей, ефективна реклама і постійний потік клієнтів. Портал надає всі необхідні інструменти для тих, хто вирішив займатися подобової оренди. Це потрібна площадка для кожного, хто хоче йти в ногу з часом і розвиватися в цій сфері.

Запорукою вашого процвітання і успішної роботи в області подобової оренди є ваша праця, бажання і надійні помічники як Vlasne.ua.


21 червня 2018, 12:05
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Курс валют на 20 листопада

21 листопада буде частково обмежено доступ до електронних сервісів ДПС

Кредити фізичним особам від Банку Кредит Дніпро

Как выбрать и где купить ветеринарный электрокардиограф в Украине

Курс валют на 19 листопада

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину