Рубрика: Суспільство

20 червня

В Ужгороді поліцейські оперативно затримали грабіжника (фото)

foto

У рамках запланованої поліцейської операції «Сирена» та «Грім» працівники поліції Ужгорода провели тренувальні навчання із затримання чоловіка, який, нібито пограбував правоохоронця, відібравши в нього зброю.

Майже за півгодини операція із затримання підозрюваного була вдало завершена. Правила дій для збереження безпеки та спокою мешканців міста — дотримані.

 

Вчора, 19 червня, о 17:02, на лінію «102» надійшло повідомлення про те, що на вулиці Гагаріна чоловік, застосувавши силу, відібрав у поліцейського постового зброю. Правопорушник утік у напрямку вулиці Борканюка.

Саме опираючись на дані такої історії, яка була вигадана і спеціально організована для проведення навчально-тренувальної операції, поліцейські розпочали пошуки підозрюваного.

 

Були  оголошені  операції «Сирена» та «Грім», які вводиться при надходженні сигналу про появу небезпечного озброєного злочинця та проведення комплексу дій для його затримання. Згідно з планом операцій, правоохоронці забезпечили блокування району та перекриття доріг.  

 

Загалом в оперативних діях брали участь понад 60 працівників поліції. На чолі з керівником групи поліцейські вивчили інформаційну базу по ситуації, склали план дій —  і швидко встановили особу підозрюваного та його місцезнаходження.
Чоловіка затримали в підвальному приміщенні будівлі на одній із сусідніх вулиць.

Всього на виконання оперативних завдань і завершення операцій правоохоронцям знадобилося 45 хвилин. Операція завершилася успішно, група поліцейських проаналізувала порядок і якість проведених дій. Важливо зазначити, що під час вказаних заходів поліцейські забезпечили порядок та безпеку мешканців міста.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області


20 червня 2018, 17:31
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Мезотерапия: кожа снова станет гладкой

Бесплатная консультация проктолога в клинике Mediland

Світ відзначає День рідної мови

В Ужгородських школах з понеділка відновлять навчання

Закарпатські рятувальники відкрили онлайн-реєстрацію для туристів, які зібрались у гори

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину