Рубрика: Суспільство

19 червня

Майже 76 тисяч закарпатців стали власниками біометричних закордонних паспортів

foto

За 5 місяців цього року

Підсумки діяльності за 5 місяців цього року обговорювали на розширеній колегії Головного управління ДМС України в Закарпатській області за участю керівників структурних та територіальних підрозділів. За цей період майже 76 тисяч закарпатців стали власниками біометричних закордонних паспортів та майже 21 тисяча - громадянських паспортів у формі ID-картки.

До районних та міських бюджетів Закарпаття від адміністративних послуг, які надаються територіальними підрозділами міграційної служби краю, надійшло 27 з половиною мільйонів гривень.

Серед постійних пріоритетів – протидія нелегальній міграції та посилення контролю за перебуванням іноземних громадян на території України. За цей період 215 іноземців притягнуто до відповідальності за порушення правил перебування в Україні.

Стосовно 54 осіб прийнято рішення про примусове повернення до країн походження, 18 іноземцям – заборонено в’їзд до нашої держави. Наразі на обліку Головного управління перебуває 2482 іммігрантів та 2179 іноземців, документованих посвідкою на тимчасове проживання.

Більшість із цих іноземних громадян знаходиться на території Закарпаття у зв’язку з навчанням та у зв’язку з возз’єднанням сім’ї з громадянином України.

За 5 місяців міграційною службою розглянуто 222 заяви про набуття громадянства України за спрощеною процедурою, переважна більшість з них – за народженням. П’ятеро іноземців звернулися щодо прийняття до громадянства України (громадяни Вірменії, Російської Федерації, Індії, Румунії та Іраку).

Одна особа( громадянка РФ) була прийнята до громадянства України відповідно до Указу Президента України. Крім того, 263 закарпатців оформили виїзд на постійне місце проживання в країни далекого зарубіжжя. Найпопулярнішими країнами для еміграції наших краян є Угорщина, США, Німеччина та Чехія. За підсумками колегії прийнято ряд рішень, які сприятимуть покращенню результативності роботи територіальних підрозділів.

Як підкреслив очільник міграційної служби краю Ігор Михайлишин, головним критерієм, за яким оцінюватиметься робота кожного районного відділу, буде оцінка людей, які отримують тут адміністративні послуги.

Ольга Поштак, головний спеціаліст із зв’язків з громадськістю та ЗМІ ГУДМС України в Закарпатській області


19 червня 2018, 15:06
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Цього тижня Закарпаття отримає вакцину для профілактики коронавірусу Sinovaс

Прикордонники виявили 15 ящиків сигарет у каналі "Ботар"

Віктор Ляшко розповів кого щепитимуть вакцинами Pfizer та Coronavac

В Ужгороді відновлюється очне навчання для всіх школярів

Із неділі Закарпаття перебуватиме у "жовтій" зоні

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину


Обговорення тимчасво зупинено