Рубрика: Суспільство

19 червня

В ООН заявили про рекордну кількість біженців в світі

foto

У всьому світі в 2017 році налічувалося в цілому 68,5 млн біженців, половина з них - діти

Глобальні показники біженців вп'яте поспіль зросли до рекордного рівня. Їхня кількість за рік збільшилася на 3,1 млн. У всьому світі в 2017 році налічувалося в цілому 68,5 млн біженців, половина з них - діти. Це рекордна кількість біженців в історії, повідомило Управління верховного комісара ООН у справах біженців у вівторок, 19 червня.

Зазначається, що глобальні показники біженців вп'яте поспіль зросли до рекордного рівня. Їхня кількість за рік збільшилася на 3,1 млн. При цьому більша частина біженців - 40 млн - були внутрішньо переміщеними особами, тобто залишилися в своїх країнах. Найбільше серед біженців громадян Сирії, Афганістану, Південного Судану, М'янми і Сомалі.

При цьому 85% всіх біженців в світі проживають в країнах з низьким або середнім рівнем доходів на душу населення, зокрема, в Уганді, Лівані, Пакистані та інших. Раніше в ООН закликали країни активізувати прийом мігрантів.

Так, на початку нинішнього року в треті країни необхідно було переселити 277 тисяч біженців, які знайшли тимчасовий притулок, в основному, в Греції, Італії, країнах Близького Сходу або Африки.

Джерело: Корреспондент.net


19 червня 2018, 13:04
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Протягом тижня в Ужгороді можливі планові відключення електроенергії

Адміністрація КП «Водоканал м. Ужгород» звітує про виконані роботи

На Закарпатті є село, яке покинули усі жителі (фото)

У Дніпрі народився найкрихітніший малюк в Україні

Як красиво гірські села у Карпатах "потопають" в осінніх кольорах (фото)

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину