Рубрика: Суспільство

18 червня

Нідерландський канал зніме фільм про Карпати (відео)

foto

Цього літа розпочнуться зйомки фільму про красоти українських гір від нідерландського телеканалу Silence TV.

Команда планує відзняти 7 серій про краєвиди Карпат, зокрема це гора Говерла, Піп Іван, Скелі Довбуша, озеро Синевир, озеро Герешаска і Драгобратський водоспад, водоспади Гук, Манявський, Кам’янецький Шипіт та Прибій. Також заплановано випустити 24 листівки з неймовірними фото гір, інформує WestNews.

 

 

“Ми почали шукати фільми про Карпати і фотознімки, їх виявилося доволі мало, але достатньо для того, аби закохатися у цей край. Були навіть здивовані, чому про Карпати, де безліч унікальних пам’яток природи, історії та культури, так мало фільмів. Тож у нас виникла божевільна ідея зняти фільм про українські Карпати. Наш мозок увібрав у себе усе, що ми дізналися про карпатські пейзажі, вкриті снігом гори, озера з прозорою водою, водоспади і химерні скелі дивної форми. Тож не було сумніву, що це має бути чудовий фільм, і ми впевнилися, що готові його зробити”, – говорить ведуча.


18 червня 2018, 17:15
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


На Закарпатті заснували Міжконфесійну Духовну Раду

Закарпаття не залишиться без питної води

На Закарпатті до адміністративної відповідальності за вчинення корупційних правопорушень притягнуто 59 осіб

Опитані на кордоні мандрівники вказували на наявність корупції по обидва боки кордону, однак з українського – більше

Якою буде доля будівлі колишньої мікви в Ужгороді?

їїїїїїїї...

Igor
19 червня 2018, 18:35

Повний переклад Одного разу, у перерві між зйомками та переглядом відзнятого матеріалу для нашої компанії Silence TV Europe, що у Нідерландах, спілкуючись за чашкою кави, ми раптом були спантеличені простим, на перший погляд, питанням: «Де центр Європи?». Ніхто з нас не міг дати точної відповіді. На допомогу прийшла Вікіпедія. І ми дізналися, що центр Європи… у Карпатах, точніше – в українських Карпатах, у гірській місцевості в Україні. Полишивши каву і тістечка, ми почали шукати більше інформації про ці гори. Ми були здивовані, що у самому центрі Європи є такі чудові місця, про які мало хто знає за межами України. Ми почали шукати фільми про Карпати і фотознімки, їх виявилося доволі мало, але достатньо для того, аби закохатися у цей край. Були навіть здивовані, чому про Карпати, де безліч унікальних пам’яток природи, історії та культури, так мало фільмів. Тож у нас виникла божевільна ідея зняти фільм про українські Карпати. Наш мозок увібрав у себе усе, що ми дізналися про карпатські пейзажі, вкриті снігом гори, озера з прозорою водою, водоспади і химерні скелі дивної форми. Тож не було сумніву, що це має бути чудовий фільм, і ми впевнилися, що готові його зробити. Отож, ми знімемо фільм про українські Карпати, і Ви нам у цього допоможете. Що ми хочемо зробити….

Прокоментуй новину