Рубрика: Суспільство

18 червня

Нідерландський канал зніме фільм про Карпати (відео)

foto

Цього літа розпочнуться зйомки фільму про красоти українських гір від нідерландського телеканалу Silence TV.

Команда планує відзняти 7 серій про краєвиди Карпат, зокрема це гора Говерла, Піп Іван, Скелі Довбуша, озеро Синевир, озеро Герешаска і Драгобратський водоспад, водоспади Гук, Манявський, Кам’янецький Шипіт та Прибій. Також заплановано випустити 24 листівки з неймовірними фото гір, інформує WestNews.

 

 

“Ми почали шукати фільми про Карпати і фотознімки, їх виявилося доволі мало, але достатньо для того, аби закохатися у цей край. Були навіть здивовані, чому про Карпати, де безліч унікальних пам’яток природи, історії та культури, так мало фільмів. Тож у нас виникла божевільна ідея зняти фільм про українські Карпати. Наш мозок увібрав у себе усе, що ми дізналися про карпатські пейзажі, вкриті снігом гори, озера з прозорою водою, водоспади і химерні скелі дивної форми. Тож не було сумніву, що це має бути чудовий фільм, і ми впевнилися, що готові його зробити”, – говорить ведуча.


18 червня 2018, 17:15
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


За фінансової підтримки Словаччини в одній зі шкіл Ужгорода оновили комп’ютерний клас

Командувач військами США в Європі оцінив ймовірність вторгнення Росії в Україну

В Україну прибула партія вакцин Pfizer від COVAX

Ризик тромбозу від COVID-19 набагато вищий, ніж від AstraZeneca - вчені

На Закарпатті позапланово перевіряють готелі та пансіонати

їїїїїїїї...

Igor
19 червня 2018, 18:35

Повний переклад Одного разу, у перерві між зйомками та переглядом відзнятого матеріалу для нашої компанії Silence TV Europe, що у Нідерландах, спілкуючись за чашкою кави, ми раптом були спантеличені простим, на перший погляд, питанням: «Де центр Європи?». Ніхто з нас не міг дати точної відповіді. На допомогу прийшла Вікіпедія. І ми дізналися, що центр Європи… у Карпатах, точніше – в українських Карпатах, у гірській місцевості в Україні. Полишивши каву і тістечка, ми почали шукати більше інформації про ці гори. Ми були здивовані, що у самому центрі Європи є такі чудові місця, про які мало хто знає за межами України. Ми почали шукати фільми про Карпати і фотознімки, їх виявилося доволі мало, але достатньо для того, аби закохатися у цей край. Були навіть здивовані, чому про Карпати, де безліч унікальних пам’яток природи, історії та культури, так мало фільмів. Тож у нас виникла божевільна ідея зняти фільм про українські Карпати. Наш мозок увібрав у себе усе, що ми дізналися про карпатські пейзажі, вкриті снігом гори, озера з прозорою водою, водоспади і химерні скелі дивної форми. Тож не було сумніву, що це має бути чудовий фільм, і ми впевнилися, що готові його зробити. Отож, ми знімемо фільм про українські Карпати, і Ви нам у цього допоможете. Що ми хочемо зробити….

Прокоментуй новину


Обговорення тимчасво зупинено