Рубрика: Економіка

18 червня

Скільки витратили на нові авто Закарпатці минулого місяця

foto

У травні в Ужгороді та Закарпатській області купили майже півтисячі майже сотню нових легковиків, на які в середньому витрачали майже 30 тисячі доларів США.

Загальна вартість зареєстрованих автомобілів у регіоні минулого місяця становила 3 мільйони доларів США, якщо не враховувати ціни додаткового обладнання. Більше половини автомобілів, які купили на Закарпатті, входить у ціновий діапазон від 17 до 35 тисяч доларів США. Таких авто 58%. Ще 21% зареєстрованих авто мав ціну понад 35 тисяч. Середня вартість автомобіля в регіоні у травні становить 30 тисячі доларів США, – повідомляє аналітичний відділ сайту з продажу автомобілів RST.ua.

Найчастіше купували автомобілі марки Skoda. У регіоні зареєстрували 17 таких машин на суму 400 тисяч доларів. Також закарпатці часто купували Volkswagen і Toyota – по 11 проданих авто. Серед моделей бестселерами стали Skoda Octavia і Toyota RAV4.

Загалом, у травні українці витратили понад 200 мільйонів доларів на нові автомобілі. Кількість проданих авто у травні становила понад 6,6 тисяч. Серед них були як преміальні машини, так і російські ВАЗ та УАЗ.

Нагадаємо, у квітні в Ужгороді та Закарпатській області зареєстрували майже 90 нових автомобілів, а сума покупок становила 2,5 мільйони доларів.


18 червня 2018, 11:46
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Депутати Ужгородської міськради звернулися до Кабінету Міністрів та Верховної Ради України

На Закарпатті сплачено майже 1,3 млрд гривень єдиного соціального внеску

У лютому закарпатці сплатили понад 560 мільйонів гривень за комунальні послуги

Соціально-економічне становище Закарпатської області у січні–лютому 2021 році

За рік яйця подорожчали на 109% – Держстат

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину


Обговорення тимчасво зупинено