Рубрика: Суспільство

15 червня

За втручання прокуратури бюджет Пилипецької сільської ради поповнено на 40 тис грн

foto

Приватний підприємець сплатить до бюджету сільської ради 40 тис грн пайових внесків

Господарським судом Закарпатської області задоволено позов Хустської місцевої прокуратури в інтересах держави в особі Пилипецької сільської ради Міжгірського району до фізичної особи підприємця про стягнення пайового внеску за участь у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури за господарським договором та стягнуто на користь органу місцевого самоврядування майже 40 тис грн.

Звернулась прокуратура до суду через те, що рішенням господарського суду Закарпатської області визнано укладеним з дня набрання рішенням суду законної сили договір про пайову участь (внесок) замовника (юридичною, фізичною особою) у створенні розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури с. Пилипець між виконавчим комітетом Пилипецької сільської ради та місцевим підприємцем на суму 40 тис грн.

Проте, нехтуючи положеннями законодавства, підприємець свої зобов’язання за договором не виконав і не сплатив пайовий внесок у бюджет Пилипецької сільської ради в сумі 40 тис грн.

Відтак, за втручання Хустської місцевої прокуратури, приватний підприємець все ж сплатить до бюджету Пилипецької сільської ради 40 тис грн пайових внесків.

Прес-служба прокуратури Закарпатської області


15 червня 2018, 10:21
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


В Долині нарцисів починається цвітіння (фото)

Ремонт доріг по-закарпатськи: новий асфальт не простояв і тижня (фото)

Із самого ранку на кордоні з Угорщиною утворились величезні черги

В Закарпатті лікуватимуть аритмії за євростандартами

Для участі у цьогорічному ЗНО зареєстровано понад 354 тисячі осіб

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину