Рубрика: Суспільство

14 червня

Поліцейські сектору ювенальної превенції співпрацюють зі студентами-юристами

foto

Старший інспектор ювенальної превенції Дмитро Дан провів лекцію для студентів Природничо-гуманітарного коледжу

Майбутні спеціалісти в галузі правознавства дізнавалися про основні засади роботи поліцейських.

 

За сприяння викладацького складу Природничо-гуманітарного коледжу ДВНЗ «УжНУ» та ініціативи  кандидата юридичних наук Михайла Тернущака, поліцейські Закарпаття мали нагоду поспілкуватися зі студентами закладу.

Студенти другого курсу за напрямом «Правознавство» проходять практику у судових та правоохоронних органах. Одним із запланованих заходів у межах практичних занять була лекція зі старшим інспектором ювенальної превенції ГУНП в Закарпатській області Дмитром Даном.

Розмова стосувалася основних засад та принципів роботи Національної поліції загалом, а також завдань управлінь, відділів та відділень поліції. Поліцейський розповів і про роботу відділу, в якому працює. Інспектор окреслив напрямки діяльності сектору ювенальної превенції, розповів про те, з якими категоріями дітей в основному ведеться робота, які превентивні заходи здійснюють поліцейські-ювенали всієї області. 

Дмитро Дан наголосив, що профілактична робота працівників ювенальної превенції, спільно з роботою педагогів та невід’ємно з виховною роботою батьків, — це 90% ефективності у напрямку попередження злочинів, скоєних неповнолітніми.

Розмова із майбутніми правозахисниками видалася насиченою. Подібні зустрічі зі студентами та випускниками навчальних закладів поліцейські сектору ювенальної превенції проводять систематично. 

(Використані фото опубліковані на сайті Природничо-гуманітарного коледжу  ДВНЗ «УжНУ» http://www.college.uzhnu.edu.ua/news/praktika-yuristiv-trivaye.html ) 

Відділ комунікації поліції Закарпатської області


14 червня 2018, 17:21
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


У Реабілітаційному центрі бурого ведмедя ННП "Синевир" з’явився новий мешканець

Послугами служби зайнятості з початку року скористалися біля 34 тисяч закарпатців

"Укрзалізниця" через низький попит тимчасово скасовує три поїзди до Закарпаття

В Україні стартує вакцинація препаратом Sinovac

Beauty поради - як відчувати себе неперевершеною?

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину


Обговорення тимчасво зупинено