Рубрика: Суспільство

06 червня

Як боротися з шумом в сантехнічних приладах

foto

Для забезпечення затишку і комфорту в житловому приміщенні, важливо, щоб сантехніка працювала безшумно, і при її функціонуванні не виникали неприємні звуки.

З яких причин може гудіти кран, фиркати сифон або шуміти металопластиковий водопровід? Все це пов'язано з особливостями приладів і їх конструкцією. Як стверджують в Aquacity.com.ua, нескладно усунути несправності, для цього знадобиться застосувати певні заходи і зробити деякі операції.

Шум в бачку унітаза

Якщо виникає шум при спускання води в унітазі, можна опустити кришку, що дозволить трохи приглушити неприємний звук. Часто при наповненні бачка з'являється оглушливий звук падаючої води. Щоб усунути проблему, можна поміняти напрям потоку і направити його по тонкому шлангу. Багато сантехніки застосовують простий спосіб - прив'язують до крану шматочок тканини, що дістає до нижньої поверхні бачка. Іноді чути, що в чашу унітазу безперервно надходить струмінь води і виникає гучний звук. Це означає - неправильно відрегульована арматура і один з клапанів закритий не повністю. Слід поправити поплавок і підняти переливну трубку, причому її край не повинен контактувати з поверхнею води. Часом причина шуму в бачку пов'язана з його переповненням через нещільного прилягання клапана. В цьому випадку розбирають арматуру і промивають її в лужному середовищі або замінюють прокладки. Забруднення механізмів і знос прокладок призводить до того, що зливна арматура непридатна і вимагає очищення або заміни запчастин.

Шумлять каналізаційні труби

Сьогодні найбільш популярним матеріалом для ремонту ванної кімнати є пластикові труби. Незважаючи на безліч технічних переваг, існує один вагомий недолік - низька звукоізоляція. Для зменшення шуму води, застосовують додаткові матеріали - спінений поліетилен або поролон. Забезпечити естетичність дозволять короба, виконані з пластика або гіпсу, в які ховають каналізаційні труби.

Якщо гуде кран

Причиною гулу кранів є деформації гумових прокладок. Якщо пошкоджений нижній край, то рев може передаватися по трубах і чутися по всьому стояку. Усунути причину легко - поміняти прокладки. У разі неправильної установки змішувача і стрілки напрямку потоку, може гудіти муфтовий кран. Що радять фахівці? Перевстановити змішувач, поміняти гумові прокладки або замінити алюмінієву кран - буксу на міцну керамічну деталь.

Булькання в сифоні

Якщо при опусканні води з раковини, чується пирхання сифона, це може бути пов'язано з двома причинами: засміченням або недостатнім нахилом труби. В першу чергу, слід перевірити, чи не засмітилася трубка сифона і переконатися в тому, що каналізація має 3-4% ухилу. Знадобиться розібрати систему і підняти кріплення, що дозволить запобігти засмічення і усунути причину шуму.

Шум в металлопластиковом водопроводі

Звуження в фітингах призводить до збільшення швидкості потоку води, від чого і виникає шум. Позбутися від неприємних звуків можливо тільки заміною матеріалів. Якщо при заміні сталевих труб придбати металопластикові труби з фітингами, що мають конуси, то створюється більший опір потоку і досягається тиха подача води з водопроводу.

Дзюрчання води в опалювальній системі

Вода може дзюрчати в заповітреній системі і чутися неритмічний сплеск потоків. У цьому випадку варто відкрити крани на радіаторах і спустити повітря. Однак при прискореній подачі теплоносія усунути причини шуму неможливо (хіба що поскаржитися в служби забезпечення теплопостачання). У приватних будинках без допомоги фахівців не обійтися. Тут знадобиться замінити ухил від подачі до обратки, виключивши виникнення повітряної порожнини.

 


06 червня 2018, 19:47
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Цього тижня Закарпаття отримає вакцину для профілактики коронавірусу Sinovaс

Прикордонники виявили 15 ящиків сигарет у каналі "Ботар"

Віктор Ляшко розповів кого щепитимуть вакцинами Pfizer та Coronavac

В Ужгороді відновлюється очне навчання для всіх школярів

Із неділі Закарпаття перебуватиме у "жовтій" зоні

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину


Обговорення тимчасво зупинено