Рубрика: Економіка

05 червня

Будівельникам краю роз’яснили нові Мінімальні вимоги з охорони праці на тимчасових або мобільних будмайданчиках

foto

Дотримання цих вимог є обов'язковим для замовників, керівників будівництва, генеральних підрядників, підрядників, субпідрядників та фізосіб, які забезпечують себе роботою самостійно.

На виконання рішення колегії Державної служби України з питань праці в актовому залі Управління Держпраці у Закарпатській області відбувся круглий стіл за участі представників будівельних організацій краю, на якому обговорювався порядок застосування в процесі виробничої діяльності «Мінімальних вимог з охорони праці на тимчасових або мобільних будмайданчиках», затверджених відповідним наказом Мінсоцполітики, повідомляє Держпраці в Закарпатській області. 
Дотримання цих вимог є обов'язковим для замовників, керівників будівництва, генеральних підрядників, підрядників, субпідрядників та фізосіб, які забезпечують себе роботою самостійно. При цьому дія документа не поширюється на підприємства з видобутку корисних копалин.
Вимоги вказують на критерії призначення і повноваження координаторів з питань охорони праці, особливості складання плану з охорони праці будмайданчика, обов'язки уповноважених осіб щодо вказаних питань. Згідно з цим документом, роботодавцям потрібно консультуватися з працівниками з окремих видів питань охорони праці. Про це у своєму вступному слові, відкриваючи захід, зауважив заступник начальника Управління Держпраці Володимир Горєв. 
Детальніше про основні моменти усіх розділів та додатків Мінімальних вимог розповіли присутнім головні державні інспектори відділу нагляду в будівництві, енергетиці, машинобудуванні, котлонагляді, на виробництвах і об’єктах підвищеної небезпеки Управління Держпраці Михайло Повх та Ігор Кос. Були обговорені такі питання, як організація управління ОП на будмайданчиках та під час проектування; правила розробки плану і застосування загальних положень з охорони праці будівельного майданчика; визначення обов’язків замовника, керівника будівництва, підрядника і фізичних осіб. Крім того, галузеві інспектори назвали затверджені нові мінімальні вимоги до робочих зон і робочих місць на будівництві.
Підсумовуючи сказане, заступник начальника відділу нагляду в будівництві, енергетиці, машинобудуванні, котлонагляді, на виробництвах і об’єктах підвищеної небезпеки Управління Держпраці Олександр Гойс звернув увагу присутніх на те, що за новими Вимогами передбачено: замовник або керівник будівництва має не пізніше ніж за 30 календарних днів до початку виконання будробіт надіслати в Управління Держпраці попередню інформацію про виконання будівельних робіт.


05 червня 2018, 20:28
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Соціально-економічне становище Закарпатської області у січні–лютому 2021 році

За рік яйця подорожчали на 109% – Держстат

В Закарпатській області сплачено майже 2,2 млрд грн податків

У березні дефіцит Пенсійного фонду сягнув 3 мільярдів

Обсяг переказів в Україну знижується в 2021 році

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину


Обговорення тимчасво зупинено