Рубрика: Політика

26 травня

Кабмін проголосував за перепідпорядкування ДФСУ в обхід Мінфіну

foto

Кабмін проголосував за два одіозні рішення, що істотно підсилюють позиції Гройсмана і нівелюють роль міністерства фінансів в уряді

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман вже рік виношує ідею про пряме підпорядкування Державної фіскальної служби (ДФСУ) собі особисто в обхід Мінфіну. Щоб їм з земляком і другом Проданом (раніше займав керівні посади в податкових Вінницької області та Вінниці) ніхто не заважав управляти фіскальними потоками країни. Про це у своїй статті для DT.UA пише Юлія Самаєва.

За її словами, Кабмін проголосував за два одіозні рішення, що істотно підсилюють позиції Гройсмана і нівелюють роль міністерства фінансів в уряді

"По-перше, уряд проголосував за внесення змін до Регламенту КМУ – Мінфін виключили з переліку відомств, чиє узгодження обов'язкове для документів, які подаються на розгляд уряду, — зазначає оглядач.

— По суті ця зміна узаконить "дерибан" Держбюджету, перетворивши Мінфін на міністерство бухгалтерії і залишивши йому лише головний біль бюджетного планування та складання формул.

По-друге, Кабмін все-таки проголосував за перепідпорядкування ДФСУ безпосередньо Кабміну в обхід Мінфіну, за аналогією з Держаудитслужбою". 


26 травня 2018, 10:45
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Поліція Мукачева розшукує безвісти зниклого закарпатця (фото)

В мережі розмістили відео повіні у Рахові

Юнак з Берегова вчинив дві крадіжки у м. Чоп

Офіційний курс гривні на 14 серпня

У Румунії тисячі людей третій день вимагають відставки уряду

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину