Рубрика: Політика

26 травня

Кабмін проголосував за перепідпорядкування ДФСУ в обхід Мінфіну

foto

Кабмін проголосував за два одіозні рішення, що істотно підсилюють позиції Гройсмана і нівелюють роль міністерства фінансів в уряді

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман вже рік виношує ідею про пряме підпорядкування Державної фіскальної служби (ДФСУ) собі особисто в обхід Мінфіну. Щоб їм з земляком і другом Проданом (раніше займав керівні посади в податкових Вінницької області та Вінниці) ніхто не заважав управляти фіскальними потоками країни. Про це у своїй статті для DT.UA пише Юлія Самаєва.

За її словами, Кабмін проголосував за два одіозні рішення, що істотно підсилюють позиції Гройсмана і нівелюють роль міністерства фінансів в уряді

"По-перше, уряд проголосував за внесення змін до Регламенту КМУ – Мінфін виключили з переліку відомств, чиє узгодження обов'язкове для документів, які подаються на розгляд уряду, — зазначає оглядач.

— По суті ця зміна узаконить "дерибан" Держбюджету, перетворивши Мінфін на міністерство бухгалтерії і залишивши йому лише головний біль бюджетного планування та складання формул.

По-друге, Кабмін все-таки проголосував за перепідпорядкування ДФСУ безпосередньо Кабміну в обхід Мінфіну, за аналогією з Держаудитслужбою". 


26 травня 2018, 10:45
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Які дивні та незвичайні гриби ростуть на Закарпатті (фото)

Україна та Угорщина проводитимуть консультації щодо видачі угорських паспортів на Закарпатті

За добу закарпатські поліцейські виявили трьох п’яних водіїв

Масштабна пожежа у Мукачеві: горів житловий будинок

Рішення синоду: томос буде після об'єднання українських церков

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину