Рубрика: Політика

26 травня

Кабмін проголосував за перепідпорядкування ДФСУ в обхід Мінфіну

foto

Кабмін проголосував за два одіозні рішення, що істотно підсилюють позиції Гройсмана і нівелюють роль міністерства фінансів в уряді

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман вже рік виношує ідею про пряме підпорядкування Державної фіскальної служби (ДФСУ) собі особисто в обхід Мінфіну. Щоб їм з земляком і другом Проданом (раніше займав керівні посади в податкових Вінницької області та Вінниці) ніхто не заважав управляти фіскальними потоками країни. Про це у своїй статті для DT.UA пише Юлія Самаєва.

За її словами, Кабмін проголосував за два одіозні рішення, що істотно підсилюють позиції Гройсмана і нівелюють роль міністерства фінансів в уряді

"По-перше, уряд проголосував за внесення змін до Регламенту КМУ – Мінфін виключили з переліку відомств, чиє узгодження обов'язкове для документів, які подаються на розгляд уряду, — зазначає оглядач.

— По суті ця зміна узаконить "дерибан" Держбюджету, перетворивши Мінфін на міністерство бухгалтерії і залишивши йому лише головний біль бюджетного планування та складання формул.

По-друге, Кабмін все-таки проголосував за перепідпорядкування ДФСУ безпосередньо Кабміну в обхід Мінфіну, за аналогією з Держаудитслужбою". 


26 травня 2018, 10:45
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Угорщина готова підтримати євроінтеграцію України - посол

У Конгресі США заборонили Трампу виходити з НАТО

На трасі "Київ-Чоп" сталась аварія

В Ужгороді відзначили День Соборності України

КП "Водоканал м. Ужгород" повідомляє про можливі перебої водопостачання

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину