Рубрика: Кримінал

25 травня

В Закарпатській області зростає рівень злочинності

foto

В Закарпатській обласній прокуратурі відбулася нарада керівників органів прокуратури та Національної поліції

В Закарпатській області стірмко зростає кількість кримінальних правопорушень, у порівнянні з минулим роком: з 33,5 до 37,5 на 10 тисяч населення. Зросла кількість особливо тяжких (з 84 торік до 136) та тяжких злочинів (з 1329 до 1505). 

Не вдалося стабілізувати ситуацію щодо попередження вчиненню кримінальних правопорушень проти власності, ріст яких продовжує збільшуватися (з 2082 до 2497).

Недостатньо ефективною є діяльність правоохоронних органів, щодо виявлення фактів незаконного поводження з наркотичними засобами як з метою збуту так і без такої, фактичного згорнуто роботу щодо виявлення каналів поступлення таких речовин на територію області, фактів організації або утримання місць для незаконного вживання, виробництва чи виготовлення наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів.

Відтак, учасниками заходу окреслено коло проблемних питань, у вирішенні яких правоохоронці повинні вжити першочергових заходів. Зокрема, це вжиття додаткових заходів профілактики окремих категорій кримінальних правопорушень, у тому числі злочинів проти життя і здоров’я особи, майнових злочинів, які в структурі злочинності становлять більшу частину всіх облікованих кримінальних правопорушень.

За результатами наради учасниками прийнято ряд додаткових заходів до посилення протидії злочинності, покращення роботи з розкриття та розслідування кримінальних правопорушень.

Прес-служба прокуратури Закарпатської області


25 травня 2018, 22:01
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


5 років ув’язнення за нанесення тяжких тілесних ушкоджень знайомому

На Закарпатті п’яний водій збив велосипедиста та втік з місця події

Прокуратура домоглася реального вироку для закарпатця за розбещення неповнолітніх дітей

Виноградівця, який своєю матір’ю, засудили до трьох років позбавлення волі

На Закарпатті ДБР затримало двох податківців (ВІДЕО)

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину


Обговорення тимчасво зупинено