Рубрика: Суспільство

25 травня

З шести поліцейських ГУНП Закарпаття – учасників відкритого чемпіонату прикордонної служби з легкої атлетики призові місця взяли п’ятеро

foto

Команда Головного управління Національної поліції в Закарпатській області взяла участь у відкритому чемпіонаті Державної прикордонної служби з легкої атлетики

Із шести учасників-поліцейських призові місця взяли п’ятеро.

Сьогодні, 25 травня, в Ужгороді вібувся відкритий чемпіонат Державної прикордонної служби з легкої атлетики, який об’єднав працівників різних правоохоронних органів з різних куточків України. На змаганнях свої команди представили прикордонники, поліцейські, рятувальники, нацгвардійці. Учасники були зі всіх областей України, до заходу долучилися навіть прикордонники зі Словаччини. Загалом у забігах взяли участь 130 учасників з числа правоохоронців, з них 102 – прикордонники.

Із шести спортсменів з Головного управління Національної поліції в Закарпатській області, серед команд з числа не прикордонників, п’ятеро зайняли призові місця. Так, Василь Балецький зі спецпідрозділу КОРД виборов золото в забігу на 2 км серед чоловіків другої вікової категорії, Іван Кобаль з управління організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування взяв срібло на дистанції в 1 км серед чоловіків третьої вікової категорії. Два перші місця на дистанції в 1 км серед чоловіків четвертої вікової групи взяли Адрій Кричфалуші та Дмитро Суховий з відділу зв’язку та телекомунікації. В жіночому заліку перше місце зайняла Віталія Легеза з Ужгородського відділу поліції, яка першою подолала дистанцію в 1 км.