Рубрика: Бізнес

24 травня

Про характеристики вуличних фільончастих брам в Івано-Франківську розповідає brama-market.lviv.ua

foto

Рано чи пізно ремонтні роботи підходять до логічного завершення, а щоб територія заміського будинку виглядала гармонійно важливо подбати про всі деталі.

Найчастіше встановлення вуличної брами лишають наостанок, і це вірне рішення. Огорожа — останній гвинтик, який має поєднати всі елементи, що знаходяться на території. Сучасні відкатні ворота виготовляються в різних дизайнах, часом розбігаються очі. Сьогодні brama-market.lviv.ua розповідає про популярний тип полотна — металева штампована фільонка. Вони стильно виглядають, мають високу жорсткість та захищають від злому.

Технічні параметри відкатних фільончастих брам

Розсувні огорожі складаються з консольного механізму відкочування та фільончастої металевої зашивки. Каркас конструкції виготовляється зі сталевих профілів розміром 40х40 мм. Товщина зашивки в середньому 1.2-1.5 мм. Огорожа виготовляється з однією або з двома стулками. Останній варіант частіше за все встановлюють на отвори шириною більше 8 м.
Конструкція має високий рівень жорсткості та стійкості до вітрової активності. Антикорозійний захист забезпечує оцинковка металевих елементів. Проте під час монтажу відкатних воріт використовується зварювання. Щоб уникнути пошкодження цинкового шару, рекомендують оцинковувати напрямні після встановлення. Покриття виконується молотковою, порошковою поліефірною або поліуретановою фарбою (залежить від виробника). Матеріали витримують вплив вологи, УФ-випромінення та інших атмосферних явищ.

Робочий ресурс та спосіб керування

За замовченням керування вуличними брамами виконується вручну. Для підвищення комфортності встановлюється автоматичний електропривод. Коректну роботу автоматичних воріт та їх плавного рух по напрямним гарантує зубчаста  рейка. Автоматика не лише дозволяє управляти брамою на відстані, вона підвищує рівень зломостійкості. При зачиненні стулки спрацьовує механізм блокування, тож посунути полотно з місця без сигналу блока управління неможливо.
Робочий ресурс вуличних воріт залежить від інтенсивності використання, проте становить не менше 25 000 циклів «відкриття/закриття». Знизить навантаження на механізми, поліпшить зручність використання та покращить експлуатаційний потенціал — хвіртка. Цей елемент вбудовується в полотно брами або встановлюється окремо.

vulichni vidkatni vorota

 

 

Дизайн воріт з фільонкою

Розсувні в’їзні ворота — візитівка вашого заміського помешкання. Тож зовні вони повинні гармоніювати з загальною концепцією оформлення фасаду. Зашивка зі штампованою фільонкою — класичне рішення, яке поєднується з більшістю сучасних дизайнів.
Наразі популярністю користується кантрі та екостиль. Якщо ваш будинок оформлено саме так, зверніть увагу на «дерев’яні» кольори та відповідні текстури. Не втрачає актуальність й стиль, що виник у 40-ві — Loft. Йому притаманні металеві, холодні відтінки, цікавим рішенням буде колір шліфованої іржі. У 2018 р став затребуваним стиль кітч — яскраві, незвичайні кольори та контрасти (наприклад, поєднання зеленого з червоним).

Як замовити в’їзну браму в Івано-Франківській області?

На сайті brama-market.lviv.ua представлено великий асортимент воріт зі сталевої фільонки. У нас ви замовите повний комплект для оформлення, включаючи такі елементи як автоматика, паркан, хвіртка та інше. Подивившись каталог, вибирайте модель і заповнюйте онлайн-форму. Зв’язатися з нами самостійно можна за номером +38 (050) 356-21-14. Консультант допоможе вирішити питання та надасть технічну підтримку.
У виставковій залі «БРАМА-МАРКЕТ» Івано-Франківської області можна подивитись зразки ворітних систем та аксесуарів. Наша адреса — м. Івано-Франківськ, вул. Височана, буд. 16В. Виготовлення воріт під замовлення займає до 10 робочих діб. Доставку та монтаж виконуємо за 3 дні по всій території України.

polotno filenka


24 травня 2018, 16:49
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Офіційний курс гривні

Офіційний курс гривні

Откатные промышленные ворота из Польши в Днепре: рассматриваем особенности модели PI 130 вместе с wisniowski-vorota-kiev.com.ua

Создание и продвижение бренда

Потяг «Мукачево-Будапешт» їздить напівпорожнім

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину