Рубрика: Суспільство

23 травня

У Апшиці порушник сіткою виловив червонокнижну рибу (фото)

foto

18 травня під час проведення рейду Закарпатським рибоохоронним патрулем було виявлено факт браконьєрства.

Громадянин за допомогою сітки здійснював вилов риби в період нересту. При огляді речей порушника виявлено сім екземплярів водних біоресурсів, занесених до Червоної книги України. Йдеться про таку рибу: пічкур дунайський – 5 екз. марена звичайна – 1 екз. та ялець-андруга європейський – 1 екз. Крім червонокнижної риби у чоловіка вилучено 11 екз. верховодки. Загальна вага живих ресурсів склала 300 грамів. Збитки, завдані рибному господарству, становлять 2 362 грн.

 Інцидент стався на річці Апшиця Тячівського району Закарпатської області. Складено адміністративний протокол за ч.4 ст.85 КУпАП. Матеріали справи буде передано до суду.

 «Звертають до всіх громадян з проханням дотримуватись встановлених правил рибальства під час нересту. Особливо закликаю не ловити рибу, яка є зникаючим видом та занесена до Червоної книги України», - заявив керівник Закарпатського рибоохоронного патруля Олег Коваль.

 У разі виявлення порушення - прохання терміново повідомляти на всеукраїнську безкоштовну «гарячу» лінію: 0-800-50-52-50 або за телефонами «гарячої» лінії відомства: 098-585-61-64 та 063-983-98-36.

 Довідкова інформація:

 Розрахунок за незаконне добування червонокнижної риби здійснювався відповідно до постанови КМУ від 07.11.2012 №1030 «Про розмір компенсації за незаконне добування, знищення або пошкодження видів тваринного і рослинного світу, занесених до Червоної книги України, а також за знищення чи погіршення середовища їх перебування (зростання)» та постанови КМУ від 21.11.2011 №1209 «Про затвердження такс для обчислення розміру відшкодування шкоди, заподіяної внаслідок незаконного добування (збирання) або знищення цінних видів водних біоресурсів». Так, компенсація за одну особину марени звичайної становить 330 грн., пічкура дунайського - 205 грн., яльця-андруги - 820 грн та верховодки – 17 грн.

 

 23 травня 2018, 13:31
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


13 травня на Закарпатті здійснили рекордну кількість щеплень від COVID-19

У Мукачеві патрульні зупинили нетверезу водійку, що намагалася втекти

В Україні майже закінчилася AstraZeneca, призначена для першої дози вакцинації

Антитіла після COVID-19 зберігаються вісім місяців

Платіжка за комунальні послуги за рік виросла майже на половину

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину


Обговорення тимчасво зупинено