14 травня

Запорізький гранд йде далі (ФОТО)

foto

Сьогодні в Ужгороді відбулася гра-відповідь 1/4 фіналу Кубку України з гандболу

Ужгородські ГК «Карпати» сьогодні зіграли домашній матч чвертьфіналу Кубку України з гандболу з лідером вітчизняного чоловічого гандболу, учасником Ліги чемпіонів, запорізьким «Мотором».

Власне, ще після першого чвертьфінального поєдинку, було зрозуміло, що нав’язати боротьбу за путівку до півфіналу Кубку України ужгородським гандболістам поки не до снаги. Перший матч закінчився впевненою перемогою «Мотору» - 46:24 (24:10). Але, гра з таким суперником є неоціненним досвідом для молодої ужгородської команди, не зважаючи на результат.

Варто відзначити, що днями «Мотор» оформив чергове чемпіонство в Суперлізі, перегравши головного конкурента - «ЗТР», а тому в Ужгород команда приїхала у піднесенному настрої. Грали самі і, як це не дивно звучить, - давали грати супернику. Нашим хлопцям у першій половині зустрічі вдалися кілька стрімких результативних атак, натомість гості змарнували ряд стовідсоткрових нагод, не в останню чергу й завдяки кіперу «Карпат» Владиславу Брензовичу. Протягом двадцяти хвилин ужгородці намагалися не відпускати далеко вперед суперника, поступаючись у 3-4 м’ячі, проте клас запорожців дався взнаки. Остання десятихвилинка була повністю за гостями, а відповідно і результат першого тайму - 13:24

Початок другої половини зустрічі був за господарями, підопічні Андрія Хім’яка навіть трохи скоротили відставання у рахунку. А потім настала десятихвилинка «Мотору», під час якої у ворота «Карпат» влетіло 9 м’ячів. Відповісти ж ужгородці за цей час змогли лише одним результативним пострілом. Відірвавшись на майже 20 м’ячів гравці «Мотору» дещо розслібилися, припустилися ряду помилок у захисті, що призвело до кількох поспіль вилучень у їх складі. Та на перебіг матчу особливо не вплинуло. Фінальна сирена зафіксувала на табло суттєву перевагу чемпіона країни - 22:44

14 травня 2018, 21:44