Рубрика: Відео

13 травня

Лінія Арпада — найпотужніша оборонна лінія, що створювалася угорськими військами в Східних Карпатах (відео)

foto

Будували її з жовтня 1939 до 1944 року на відрізку 600-700 кілометрів по Карпатському хребту.

Лінія Арпада суцільно не будувалася, а складалася з окремих вузлів оборони, які перекривали всі дороги, перевали, переходи через Карпати. Крайні елементи в українських Карпатах: перевал Дукля на заході біля міста Дукля та Яблуницький перевал на сході біля міста Рахів.

В українських Карпатах лінія фортифікаційних споруд простягалася майже на 300км. Крім того, ще майже на 400км, вона йшла по румунським Карпатам. Завданням Угорської Королівської Армії було побудувати ефективну лінію оборони з мінімальними затратами і в найкоротші терміни. Оборону на Лінії Арпада у рамках Східно-Карпатської військової операції вела армійська група генерала Хейнріці в складі німецької 1-ї танкової армії та 13-ї піхотної дивізії 1-ї угорської армії, котрим протистояли війська Першого та Четвертого Українських фронтів. Саме через українські Карпати наступом йшов Четвертий Український фронт командуючого генерала Івана Юхимовича Петрова. На оборонній лінії тільки в межах протистояння Четвертому Українському фронту було побудовано 99 опорних пунктів, 759 ДОТів (ДОТ - Долговременняя Огневая Точка), 394 ДЗОТи - землянки, 439 відкритих вогневих рубежів, 400 км траншей і стрілецьких окопів, 135 км протитанкових споруд.

 

Відео на каналі онлайн-журналу «The City»

 

The City Путівник України "The City"- онлайн-журнал з якого можна дізнатись: Куди поїхати? Що подивитись? Де зупинитись? Відпочити, розважитись.


13 травня 2018, 12:43
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


9 грудня на кількох вулицях Ужгорода буде відсутнє водопостачання

У Карпатах випав сніг

В Карпатах випав перший сніг (ВІДЕО)

У Франції закрили магазини, ресторани, розважальні центри

Руїни Невицького замку показали з висоти пташиного польоту (ВІДЕО)

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину


Обговорення тимчасво зупинено