Рубрика: Політика

10 травня

ЄС опитує громадян щодо майбутнього Європи

foto
Єврокомісія започатковує публічні онлайн-консультації з громадянами щодо бачення майбутнього розвитку Європейського Союзу.

Відповідна ініціатива стартувала за рік до проведення у травні 2019-го загальноєвропейських виборів до Європарламенту, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

 

«Єврокомісія започатковує публічні онлайн-консультації з усіма європейцями, щоб запитати, який шлях хоче обрати Євросоюз у майбутньому», - заявили у керівній інституції ЄС.

Як наголосив президент Єврокомісії Жан-Клод Юнкер, йдеться про рішення громадян напередодні загальноєвропейських виборів у 2019 році щодо майбутнього Європи, європейців та ЄС у складі 27 країн-членів - без Великої Британії.

Онлайн-опитування включає 12 запитань.

 

Консультації із громадянами країн-членів стосуються сфер відповідальності Євросоюзу; шляхів покращення політики Спільноти, включаючи проблеми міграції; а також охорони довкілля; освіти; безпеки та рівності громадян, зокрема, й економічної безпеки; охорони здоров'я; впливу технологій; головних ризиків для ЄС; політики щодо галузей сільського господарства, рибальства та виробництва продовольства. 


10 травня 2018, 16:54
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


ЦВК роз'яснила положення про агітацію і підкуп виборців

У Шотландії побоюються від'їзду працівників з країн ЄС після Brexit

У Словаччині тисячі людей вшанували пам'ять журналіста Яна Куцяка

У 2018 році до України не пустили майже 20 тисяч іноземців

В ЄС погодили текст змін до Газової директиви, що стосуються і Nord Stream 2

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину