Рубрика: Суспільство

01 травня

60% людей у всьому світі офіційно не працевлаштовані, – ООН

foto

За даними дослідження, найвищий відсоток людей, які працюють неофіційно, доводиться на країни, що розвиваються – це 93%. В Африці неформально працюють майже 86% працюючих людей, в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні, а також в арабських державах це число становить приблизно 68%, в Північній і Південній Америках – 40%, а в Європі і Центральній Азії – 25%

Два мільярди людей, що становлять 60% працюючого населення у всьому світі, офіційно не працевлаштовані. Про це повідомляється у доповіді Міжнародної організації праці на сайті ООН.

Повідомляється, що більшість неофіційно влаштованих робітників не мають соціальних гарантій і нормальних умов праці. Доповідь МОП заснована на показниках з більш ніж 100 держав.

За даними дослідження, найвищий відсоток людей, які працюють неофіційно, доводиться на країни, що розвиваються – це 93%. В Африці неформально працюють майже 86% працюючих людей, в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні, а також в арабських державах це число становить приблизно 68%, в Північній і Південній Америках – 40%, а в Європі і Центральній Азії – 25%.

Найбільші показники виявлені в галузі сільського господарства: неофіційно працюють більше 90% працівників цього сектора. В інших сферах діяльності на неформальну економіку припадає половина робочих місць.

У людей, що проживають в сільській місцевості, ймовірність бути найнятим неофіційно у два рази вище, ніж у жителів міста. Чоловіки влаштовуються на роботу неофіційно на 5% частіше, ніж жінки. Проте права жінок, які працюють неформально, утискаються в більшій мірі.

Автори доповіді зазначають, що для компаній та підприємств неофіційне працевлаштування обертається низькою продуктивністю. Ключовим фактором, що впливає на неофіційне працевлаштування, є рівень освіти. Люди із середньою або середньо-спеціальною освітою рідше ризикують потрапити на неофіційний ринок праці в порівнянні з тими, хто або не отримав освіти, або закінчив лише початкову школу. Бідність визнана як причиною, так і наслідком неофіційного працевлаштування.

«Доповідь продемонструвала, що бідні люди частіше працевлаштовуються неформально, при цьому від бідності частіше страждають люди, що працюють неофіційно», – повідомляють автори документа. Експерти наполягають на тому, що перехід до формальній економіці і офіційним працевлаштування – необхідна умова гідної роботи та сталого розвитку. 


01 травня 2018, 16:37
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


За фінансової підтримки Словаччини в одній зі шкіл Ужгорода оновили комп’ютерний клас

Командувач військами США в Європі оцінив ймовірність вторгнення Росії в Україну

В Україну прибула партія вакцин Pfizer від COVAX

Ризик тромбозу від COVID-19 набагато вищий, ніж від AstraZeneca - вчені

На Закарпатті позапланово перевіряють готелі та пансіонати

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину


Обговорення тимчасво зупинено