Рубрика: Суспільство

23 квітня

З початку року на Закарпатті зареєстрували понад три сотні нових авто

foto

На суму 10 мільйонів доларів

З початку року в Ужгороді та Закарпатській області зареєстрували понад три сотні нових авто на суму 10 мільйонів доларів.

Сума покупок у регіоні становить 10 мільйони доларів США, якщо не враховувати ціни додаткового обладнання.

Понад 50% автомобілів, які купували на Закарпатті, входить у ціновий діапазон від 17 до 35 тисяч доларів США. Ще 23% автомобілів мають вартість від 35 тисяч доларів. Середня ціна у регіоні у першому кварталі 2018 року перевищила 29 тисяч доларів США. Як повідомляє аналітичний відділ сайту з продажу автомобілів RST.ua, найчастіше закарпатці купували автомобілі марки Toyota.

У регіоні зареєстрували майже 60 машин цього бренду на суму 2 мільйони доларів. Також часто купували Skoda і Volkswagen.

Якщо розглядати серед моделей, то лідером продажів стало Audi A3. Загалом, у першому кварталі 2018 року в Україні зареєстрували 19 тисяч нових автомобілів на суму понад півмільярда доларів США. Близько половини суми покупок припало на столицю.

Там на 7 тисяч автомобілів витратили понад чверть мільярда мільйонів доларів. Найменше ж купували нових автомобілів у Чернівцях. Буковинці на 150 автомобілів витратили 4 мільйони доларів без врахування вартості додаткового обладнання. Нагадаємо, упродовж минулого року в Ужгороді та Закарпатській області зареєстрували понад тисячу нових легковиків на суму 30 мільйонів доларів США. Найпопулярнішою маркою на Закарпатті 2017 року стала Skoda.

На 139 авто цього бренду витратили понад 3 мільйони доларів. Також часто купували «Тойоти» – на 117 машин витрати перевищили 4 мільйонів доларів.


23 квітня 2018, 17:46
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


В Ужгороді відбудеться конкурс-фестиваль дитячих страв «Ням-Ням-Фест»

У закладах освіти Мукачева продзвенів останній дзвоник

Нагороди, сльози і радісні усмішки: останній дзвінок у Мукачівській СЗОШ №16 (фото)

"Потребуєш - візьми. Маєш змогу-поклади": у Рахові розмістили благодійні полиці (фото)

В Туркменістані заборонили портрети президента в якості туалетного паперу

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину