Рубрика: Суспільство

14 квітня

Поліція Закарпаття провела тактико-спеціальні навчання із забезпечення публічного порядку

foto

Головне управління Національної поліції в Закарпатській області провело у тренінговому центрі в Мукачеві тактико-спеціальні навчання із забезпечення публічного порядку, під час яких практикувалися у проведенні спецоперації з зупинення масових безпорядків та в захисті цивільного населення.

13 квітня, на території навчально-тренувального центру Шипка у Мукачівському районі закарпатська поліція провела планові навчання правоохоронців з бойової і тактичної підготовки. До навчань долучилися близько трьох сотень поліцейських з усіх підрозділів поліції області. Темою навчань було забезпечення публічного порядку, усунення спроб масових безпорядків та захист населення під час подібних ситуацій. Під час відпрацювань працівники поліції не лише покращували свої навички, але й удосконалювали способи взаємодії з Національною Гвардією України.

Поліція Закарпаття постійно проводить навчання і підвищує кваліфікацію. Головне завдання цих навчань – перевірка боєздатності, технічного оснащення, укомплектування підрозділу, вдосконалення навичок затримання злочинців тощо.

«У відповідності до розпорядження начальника Головного управління  Національної  поліції в Закарпатській області Романа Стефанишина сьогодні були проведені тактико-спеціальні навчання та відпрацьовувались певні тактичні прийоми підрозділів ГУНП в Закарпатській області, Управління поліції охорони, Управління патрульної поліції. В такий спосіб поліцейські удосконалюють свої тактичні навики з метою орієнтуватися в тих чи інших ситуаціях, які виникають під час несення служби. Поліція завжди удосконалює свої навики, оскільки кожен поліцейський має бути готовим захистити громадян України і нашу державу.  Ці заняття проходитимуть і надалі. Оскільки завдання, які ставить перед нами керівництво, мають бути виконані, і ті певні розрахунки сил і засобів, які ми маємо залучати, мають бути готові до виконання у будь-який  час», – розповів начальник Управління превентивної діяльності поліції полковник Роман Ус.

 

Відділ комунікації поліції Закарпатської області


14 квітня 2018, 10:55
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


2 ДТП стались на Закарпатті

Втрачений Ужгород: будинок Арноста Губко на вулиці Цегольнянській (фото)

На кордонах із ЄС черги продовжують стрімко зростати

У Мукачеві під землю провалилася бруківка (фото)

На кордонах із Закарпаттям продовжують спостерігатися величезні черги

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину