Рубрика: Суспільство

11 квітня

Про встановлення нових тарифів на водопостачання та водовідведення у Мукачеві

foto

З 1 травня вартість послуги з централізованого постачання та водовідведення холодної води становитиме 18,75 гривень за метр кубічний. Вартість послуги з централізованого постачання та водовідведення холодної води з використання внутрішньобудинкових систем – 19,66 гривень за метр кубічний

Рішення "Про затвердження вартості тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення" розглянули на засіданні виконавчого комітету. Як запевняють в Управлінні міського господарства, наразі тариф на воду в місті вдвічі нижчий, ніж в середньому по області. "Новий тариф економічно обгрунтований і передбачає рентабельність підприємства на рівні 5%", – констатує керівник ММКП "Мукачівводоканал" Ігор Федорняк.

Він зазначає, що діючий тариф становить 10 грн 58 коп. Він розрахований із мінімальної зарплати 1460 грн, палива – 18 грн, електрики – 1 грн 50 коп.

"Тож ми розробили коригування цін згідно з чинниками, які діють тепер, а саме: мінімальна заробітна плата становить 3723 грн, паливо – 26–27 грн, електроенергія – 2 грн 63 коп. Відтак собівартість видобутку та подачі води населенню вийшла близько 19 грн", – каже керівник підприємства.

 Водночас, як зазначає Ігор Федорняк, новий тариф дозволить пришвидшить реалізацію проекту з цілодобового водопостачання.

Наразі в місті загальна кількість вулиць із централізованим водопостачанням – 280, із них 189 вулиць з цілодобовим водопостачанням, що становить 68%.

З 1 травня вартість послуги з централізованого постачання та водовідведення холодної води становитиме 18,75 гривень за метр кубічний.

Вартість послуги з централізованого постачання та водовідведення холодної води з використання внутрішньобудинкових систем – 19,66 гривень за метр кубічний.


11 квітня 2018, 16:33
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


В Ужгороді починає працювати найдовший автобусний маршрут

У поліції розповіли деталі самогубства 35-річної закарпатки

Більше 21 тисячі закарпатських школярів уже отримали ID- карту

На Закарпатті проводяться рейдові перевірки на дорогах

ПАТ «Закарпаттяобленерго» інформує про можливі відключення електроенергії

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину