Рубрика: Культура

20 березня

У Закарпатському академічному обласному театрі ляльок покажуть виставу "Наталка Полтавка"

foto

22 березня. Покази вистави відбудуться о 14.00 і 17.00

Хустська "Наталка Полтавка" у виконанні обласного театру драми та комедії їде до Ужгорода "Симбіоз музики, драми і гумору, креативне поєднання мови Котляревського й ексклюзивного діалекту Закарпаття, минулого та сучасного за допомогою костюмів і декорацій, а головне – повна віддача публіці", – такими словами коронували прем’єру вистави "Наталка Полтавка" Закарпатського обласного театру драми та комедії наші глядачі.

Згадуємо витончені метафори від театрознавця Сергія Федаки: "Найперша прем’єра щойно створеної трупи – це як перший цілунок. Потім будуть іще – набагато вправніші і солодші, але саме перший незабутній". У свою чергу запевняємо: "поцілунки" вже стали вправнішими! А отже – спішимо надихати мистецтвом інші міста рідного краю, на черзі – Ужгород.

У четвер, 22 березня, на сцені Закарпатського академічного обласного театру ляльок (пл.Театральна, 8) Закарпатський обласний театр драми та комедії представить музичне дійство без антракту "Наталка Полтавка".

Хустська вистава дистанціюється від соціально-побутової п’єси з традиційним зображенням українського села.

Концепція побудови ґрунтується на прагненні говорити з глядачем мовою модерного театру. Режисер Сергій Архипчук сміливо поєднує жанри театрального мистецтва, використовуючи принцип декупажу.

Відтак сюжет наповнюється сценічними епітетами, символами, звуками й кольорами і набуває разючого осучаснення. Особливого шарму виставі додає оригінальний склад оркестру та своєрідний підхід до осмислення класичної спадщини Миколи Лисенка.

Покази вистави відбудуться о 14.00 і 17.00.

Олеся Чепелюк, керівник літературно-драматичної частини Закарпатського обласного театру драми та комедії


20 березня 2018, 13:49
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


В «Паланку» одружуються Зріні та Текелі

Для бібліотеки Мукачева закуплено книг на 25 тис

Ансамбль «Угорські мелодії» Закарпатської обласної філармонії чекає на своїх шанувальників у неділю

У Солотвині презентували книгу «Румуни Закарпаття» (ФОТО)

ЗНО-2019: українську мову не здали 16% абітурієнтів, математику — майже 18%

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину