Рубрика: Суспільство

22 серпня

В Ужгороді носили великі чемодани та перекидали каменюки

foto

В Ужгороді дев’ятеро богатирів демонстрували свою силу в міжнародному турнірі «Карпатський медвідь». Могутні чоловіки з Західної України та Словаччини змагалися у семи видовищних турах. Захоплені глядачі вражені силою волі здорованів, витривалістю та їхнім прагненням до перемоги. Під пекучим сонцем, богатирі щохвилини демонстрували свою бійцівську наполегливість. Організатори турніру здивували різноманітністю вправ, яких немає на традиційних міжнародних змаганнях.

Справжній богатир – сильний як ведмідь. У цьому намагалися переконати в Ужгороді глядачів дев’ятеро силачів на Міжнародному турнірі «Карпатський медвідь». Під пекучим сонцем кілька годин поспіль вони змагалися у семи видовищних турах та двох естафетах. Велетні наввипередки носили сто кілограмові мішки та залізні балони. З легкістю перекидували триста кілограмові колеса. Та тягнули вантажівку, вагою у три з половиною тонни. Ще й легковий автомобіль піднімали. У глядачів дух захоплювало. Організатори вигадали нові вправи й ускладнили естафети. На традиційних змагання силачів таких завдань не побачиш. Спеціально для ужгородського турніру навіть виготовили окремі важкі знаряддя. Щоб богатирські ігри були різноманітними й динамічними.

 Іван Григоровський, організатор богатирського турніру «Карпатський медвідь»

«Карпатський медвідь» -- традиційні змагання по стронгмену, на Україні популярніші як богатирські ігри. Вони складаються із силового багатоборства. То означає багато вправ, комбінований і ні, які перевіряють кожний м’яз на тілі людини

 32-річний Сергій Олеоленко з Ужгорода найдовше тримав у руках легковий автомобіль. І підняв найбільшу вагу у становій тязі -- 420 кілограмів. Дворазовий Чемпіон світу і чотиразовий Чемпіон Європи з пауерліфтингу переміг майже у всіх турах і отримав горде звання «Карпатських ведмідь». Він каже: суперники серйозні, а вправи – надзвичайно складні.

 Сергій Олеоленко, учасник богатирського турніру «Карпатський медвідь»

Утримання авта на час, досить незвична вправа. Також досить складні естафети, які складаються з багатьох вправ. Ось , наприклад, зараз виконують вправу, треба пронести качку 190 кг, потім закинути 4 балони по 75 кг на машину, потім колесо 300 кг перекинути 3 рази, зробити станову тягу 205 кг, то єсть, естафети – бешенні. Одну естафету таку провів – і можна закінчувати змагання

 Богатирі, носячи й піднімаючи тягарі, щосекунди ризикували травмуватися. Та воля до перемоги проганяла біль. Спортсмени переконують: людина сильна, якщо вона фізично здорова. На таких турнірах вони показують свою бійцівську вдачу. І намагаються психологічно налаштувати молодь вести здоровий спосіб життя.

 


22 серпня 2010, 19:18
KarpatNewsСхожі новини


Більшість українціа залишилися без відпустки цього літа

Закінчився призов на строкову військову службу (ВІДЕО)

На Закарпатті на одного учня у сільсікій школі держава витрачає 26 677 гривень на рік

З початку карантину статус безробітних отримали майже 400 тисяч українців

З середи в Ужгороді запрацюють дитячі садки

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину