Рубрика: Кримінал

05 березня

На території колишнього колгоспу виявлено ділянку, на якій зберігали та переробляли "лівий" андезит (фото)

foto

Державною екологічною інспекцією у Закарпатській області було проведено перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства Імстичівською сільською радою Іршавського району.

 

В ході здійснення заходу державного нагляду (контролю) на території колишнього колгоспу виявлено ділянку, на якій здійснювалося зберігання та перероблення корисних копалин загальнодержавного значення (андезит). Документи, що посвідчують походження корисних копалин на час проведення перевірки представлені не були. Інспекцією для встановлення походження корисних копалин та вжиття відповідних заходів реагування було викликано слідчо-оперативних працівників Іршавського ВП Хустського ВП ГУНП  в Закарпатській області. На підставі ухвали слідчого судді Іршавського районного суду проведено обшук будівель та прилеглої до них території акціонерного сільськогосподарського товариства закритого типу "Прогрес" на території с. Імстичево, в ході якого виявлено та вилучено корисні копалини  (андезит), саморобні станки для обробки каменю та транспортні засоби.

А 01 березня 2018 року спеціалістами Інспекції спільно з слідчим відділом  Іршавського ВП Хустського ВП ГУНП в Закарпатській області  на території Білківського лісництва ДП “Довжанське ЛМГ” виявлено місце незаконного видобутку корисних копалин загальнодержавного значення породи "андезит", зберігання, перероблення та реалізація, якого здійснювалася на території  Імстичівської сільської ради Іршавського району.

На даний час проводяться слідчо-оперативні заходи для встановлення винних осіб, якими організовано проведення робіт з  самовільного користування корисними копалинами загальнодержавного значення на землях лісогосподарського призначення. Інспекцією проводяться додаткові заходи для визначення розміру шкоди, завданої державі внаслідок самовільного користування надрами.

 

 

Державна екологічна інспекція

у Закарпатській області05 березня 2018, 10:16
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Правоохоронці Мукачівщини затримали крадія

У Мукачеві двоє хуліганів стріляли у відвідувачів ресторану

Закарпатські прикордонники виявили 3 пакунки з контрабандним тютюном

На Хустщині працівники прокуратури затримали посадовця, під час отримання 300 дол США неправомірної винагороди (ФОТО)

Закарпатські митники вилучили авто в українця, який намагався провезти контрабандні цигарки

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину