Рубрика: Спорт

28 лютого

На Тячівщині відбувся чемпіонат з гірськолижного спорту

foto

Символічне зимове свято в Усть-Чорній відбулося в день закриття зимових Олімпійських ігор-2018 у Пхьончхані, на якій Україна здобула 21 позицію

Ініціювали та організували змагання рятувальник В’ячеслав Дикун та вчитель фізкультури Усть-Чорнянської ЗОШ І-ІІІ ст.. Іван Меклиш. Автором святкової програми виступив Борис Шпір, який разом з донечкою Катериною й були ведучими заходу.

У боротьбі за медалі і кубки змагалися 47 дітей різних вікових категорій.

Так, у молодшій групі демонстрували свої вміння кататися на лижах діти 1-4 класів, у середній – школярі 5-7 класів, а у старшій – учні 8-10 класів.

Крім того, долучились до спортивного турніру й дошкільнята – найменшому учаснику було всього 3 роки. Серед учасників змагань були учні з Усть-Чорної, Руської та Німецької Мокрої, а також вперше взяли участь у турнірі дітки з Тарасівки, які, до речі, навідалися на зимове свято разом з своїм наставником, вчителем фізкультури П.П.Кусом та невеликою групою підтримки.

У старшій групі учнів 8-10 класів призерами стали тарасівські школярі: перше місце здобув В. Мацола, друге – І. Дикун та третє – Р. Декет Старанність та ентузіазм наймолодших учасників змагань теж були гідно оцінені, пише  obolok.com.ua


28 лютого 2018, 15:12
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


На Чемпіонаті України з водного поло закарпатських спортсменів представляв ВК «Ужгород»

Україна змушена транслювати ЧС-2018 - Зураб Аласанія

Василь Ломаченко залишається першим номером рейтингу найкращих боксерів світу

Мадридський «Реал» визначився з новим наставником

Закарпатські силачі взяли участь у Парному чемпіонаті України

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину