Рубрика: Кримінал

02 лютого

Прокуратура Закарпаття добилася розірвання незаконного договору щодо закупівлі товару за державні кошти

foto

Прокурором Великоберезнянського відділу Ужгородської місцевої прокуратури забезпечено участь у Господарському суді Закарпатської області у справі за позовом керівника Ужгородської місцевої прокуратури в інтересах держави в особі Західного офісу Держаудитслужби до відділу освіти Великоберезнянської РДА та підприємця про визнання недійсним договору про закупівлю товарів (продуктів харчування) за державні кошти в сумі 661 тис.грн.

Начальник Великоберезнянського відділу Ужгородської місцевої прокуратури Ігор Піпаш повідомив, що за результатами розгляду 31.01.2017 суд, задовільнив позовні  вимоги прокурора у повному обсязі. Наразі судове рішення ще не набрало законної сили.
            Підставою для звернення прокурора до суду стало порушення ст. 2 Закону України «Про публічні закупівлі» відповідно до якого замовник не має права ділити предмет закупівлі на частини з метою уникнення проведення процедури відкритих торгів без застосування вимог Закону, тобто укладенню договору купівлі-продажу товарів на суму більше 200 тис.грн. повинна передувати процедура закупівель.
 
 
 
           
 
 
 
 
 
Прес-служба прокуратури Закарпатської області

02 лютого 2018, 16:53
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Словацька поліція виявила в автомобілі українця приховані сигарети

На Закарпатті працівники відділу детективів передали до суду справу щодо злочинних дій чотирьох мешканців Виноградівщини

Кухонні меблі з тютюновою «начинкою» (ВІДЕО)

За добу поліція на Закарпатті зафіксувала чотири випадки керування авто закарпатцями напідпитку

В Ужгороді при отриманні 2-х тисяч доларів хабара затримали адвоката (фото)

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину