Рубрика: Суспільство

02 лютого

Ужгородці подали 79 громадських проектів

foto

79 проектів на суму 27 млн. 915 тис. 490 грн. на участь у Бюджеті міських ініціатив на 2018 рік подали ужгородці.

Нагадаємо, проекти можна було подавати до 1 лютого, у бюджеті міста на 2018 рік передбачено 3,5 мільйонів гривень на фінансування таких проектів.
Із поданих проектів – 37 малих на суму 9 млн. 59 тис. 683 грн. та 42 великі на суму 18 млн. 855 тис. 807 грн. Найбільше проектів – 17 - стосуються спорту (будівництва спортивних та ігрових майданчиків), 10 – освіти (облаштування молодіжного пластового центру, спецкабінетів у школах тощо), по 6 проектів – щодо безпеки руху та громадського порядку, а також навколишнього середовища, 5 проектів стосуються соцзахисту, 4 - комунального господарства, по 3 – культури та енергозбереження, по одному проекту – щодо дорожнього господарства, охорони здоров'я , телекомунікації, зв’язок та інформаційні технології , транспорту.
Із 1 по 28 лютого триватиме проведення експертної оцінки кожного з проектів щодо доцільності їх реалізації та відповідності критеріям відбору. Експертиза буде проводитися спеціалістами структурних підрозділів міської ради відповідно до напрямку кожного проекту.
9 лютого 2018 року у малому залі Ужгородської міської ради відбудеться засідання експертної комісії, яка за результатами експертизи визначить остаточний перелік проектів, які буде рекомендовано до винесення на голосування.

Ужгородська міська рада


02 лютого 2018, 15:04
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Водій вантажівки не зміг пояснити походження деревини, яку перевозив

Понад дві тисячі ужгородських випускників зареєструвалися для складання ЗНО з української мови і літератури

Громадянин Туреччини незаконно перетнув українсько-словацький кордон

Набережні Ужа знову вкрив небезпечний борщівник (фотофакт)

Рекордне число британців отримали громадянство ФРН 2017 року

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину