Рубрика: Суспільство

21 серпня

Китайське телебачення прагне увійти в український ефір. Тільки цього нам ще не вистачало...

foto

Китайське телебачення прагне увійти в український ефір. Про це в інтерв'ю тижневику «2000» заявив Надзвичайний і Повноважний посол КНР в Україні Чжан Сіюнь.

За словами посла, до нього вже зверталися китайські канали з таким питанням: «У нас в країні більше 150 різних телестудій. І коли стало відомо, що я їду в Україну послом, багато наших телевізійників звернулися до мене з проханням про допомогу в цьому питанні. Будемо допомагати», - говорить Чжан Сіюнь.

 Також посол зазначив, що Україна досить відома в Китаї: добре знають творчість Тараса Шевченка, співають народні українські пісні та транслюють українські фільми по телебаченню. «А які тут показують китайські фільми - поки не з'ясував. Оціню ситуацію і буду намагатися посилити роботу у цьому напрямку», - зазначив Чжан Сіюнь.

 Нагадаємо, на початку 2010 року китайська телекомпанія CNC (China Xinhua News Network Corp.) почала мовити  китайською мовою 24 години на добу в низці європейських країн. Зазначимо, на думку китайських чиновників, західні канали дуже упереджені у своїй діяльності і бачать у житті Китаю лише негатив. Тож провідною метою CNC є розширення інформаційного впливу країни у світі.

 Водночас, як повідомляла ТК, 28 липня Нацрада з питань телебачення і радіомовлення долучила китайський російськомовний інформаційний канал «CCTV Русский» до списку адаптованих. Це означає, що його без перешкод можуть поширювати українські кабельні мережі.

 «Телекритика»


21 серпня 2010, 19:43
Схожі новини


На пункті пропуску "Тиса" сформувалася величезна черга автомобілів

Навчальний рік у школярів розпочнеться з "коригуючого навчання"

На Ужоцькому перевалі розпочали ремонтувати автодорогу Н-13

Рахівські гірські рятувальники обстежили черговий туристичний маршрут

Завтра Україну розподілять на нові карантинні зони

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину