Рубрика: Кримінал

21 серпня

Для даішників діяв «податок» з жезла – $ 50 за тиждень, – Могильов

foto

Гроші, які даішники збирають для начальства, не доходять до міністра внутрішніх справ, а зависають на рівні середньої ланки.

Про це в інтерв’ю тижневику «2000» заявив глава МВС Анатолій Могильов.

«По лінії ДАІ страшно те, що за останні роки склалася така система, коли підлеглі збирали гроші для начальника, вгору. Ось цей корупційний ланцюжок потрібно рубати, різати, пиляти», – додав Могильов.

На питання чи обрубав він цей ланцюжок, Могильов відповів так: «Думаю, що обрубав, але підозрюю, що ще якісь ланки залишилися... Зараз вони зависають десь на рівні середньої ланки, сюди не доходять точно».

Також він розповів, що «з даішників вимагають показники, вимагали гроші».

«Ще в минулому році у них був податок з жезла. Якщо ти працюєш з жезлом, значить, повинен 50 доларів за тиждень начальнику здати, а де ти будеш їх брати, це твої проблеми. Природно, інспектор починає обдирати водія, інакше його з роботи виженуть. Такі факти ще є. І це розбещує», – сказав міністр.

Нагадаємо, раніше народний депутат Геннадій Москаль (НУНС) обурився з приводу того, що Управління ДАІ Головного управління МВС в Київській області купило автомобіль Cadillac Escalade за ціною близько 1 млн грн. За інформацією Москаля цим автомобілем користується міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов.

У МВС же заявили, що авто подарували, та використовують його лише для зустрічі закордонних гостей.


21 серпня 2010, 19:19
Схожі новини


На Берегівщині обікрали садовий будинок

На Закарпатті затримали дві групи нелегалів

Закарпатські патрульні виявили двох нелегалів

Закарпатська поліція знищувала вилучену нелегальну зброю

На Закарпатті СБУ блокувала діяльність організованого наркоугруповання

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину