Рубрика: Культура

04 листопада

У Закарпатській обласній філармонії відбудеться концерт народної артистки України Етелли Чуприк

foto

8 листопада

ЧУПРИК & ЛИСЕНКО & ШОПЕН: ВЕЧІР ТРЕТІЙ

Вони жили і творили в різний час і в різних умовах, але обидва мали за найвищу мету служити рідному народові. Недаремно Миколу Лисенка називають Гетьманом української музики, а Фридерика Шопена – національним героєм Польщі. Об’єднати в одній програмі цих двох музичних геніїв вирішила солістка Закарпатської обласної філармонії, народна артистка України Етелла Чуприк.

Втім, піаністка вже неодноразово вражала шанувальників музики своїми масштабними проектами, пов’язаними з творчістю Й.С.Баха, Л.ван Бетховена, Ф.Ліста, В.А.Моцарта.

Відомий львівський музикознавець, доктор мистецтвознавства Любов Кияновська сказала про це так: «Слава прийшла до Етелли Чуприк після завоювання першої премії на конкурсі ім.М.Лисенка, тож її особливо трепетне ставлення до національного класика цілком зрозуміле.

Закономірно і навіть символічно, що саме зараз, у розквіті творчих сил, у зрілому осягненні художнього ідеалу вона виносить на суд слухачів виплекану протягом багатьох років мрію: виконати основні фортепіанні твори Миколи Лисенка в циклі історичних концертів, поєднавши їх з шедеврами Фридерика Шопена. Це амбітна і шляхетна мета, ще одна вершина, яку талановита піаністка неодмінно підкорить».

Наразі Етелла Чуприк (фортепіано) запрошує на третій концерт із цього циклу:

8 листопада у Закарпатській обласній філармонії вона виконає Фантазію фа мінор, Сонату №3, кілька мазурок Ф.Шопена та «Пісню кохання», «Момент зачарування» і «Ноктюрн» ор.9 М.Лисенка.

Ведуча концерту – музикознавець Наталія Піцур.

Початок о 18.30. Підготувала Таїсія Грись


04 листопада 2017, 10:34
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Добігає завершення черговий концертний сезон Закарпатської обласної філармонії

У Національному музеї відбудеться презентація книги-збірника «Народний владика Іван Маргітич»

В Ужгороді презентують дебютну книжку Юлії Медюх

У «Паланку» представлено виставку мистецьких полотен «Чуття єдиної родини»

До Мукачева з презентацією збірки поезій “Пошепки і вголос” завітає поетеса Юлія Брежко-Камінська

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину