Рубрика: Культура

27 жовтня

Яна Садварій знову запрошує на сольний концерт

foto

Недавно у Закарпатській обласній філармонії відбувся перший сольний концерт співачки, композитора і поетеси, солістки Заслуженого академічного Закарпатського народного хору Яни Садварій

За 20 років артистичної діяльності її неповторний голос звучав не лише в багатьох куточках України, а й у Словаччині, Чехії, Угорщині, Польщі, Хорватії, Німеччині. Неймовірно проникливо і майстерно виконує вона закарпатські народні ліричні і жартівливі пісні, тужливі балади. Так само професійно володіє академічною й естрадною вокальними манерами, що дає їй змогу виконувати сучасні естрадні пісні та сольні партії у творах різних жанрів, брати участь у масштабних мистецьких проектах філармонії.  

Важливою частиною творчого портрету Яни Садварій є її діяльність як педагога з вокалу – вона вже виховала цілу плеяду талановитих молодих виконавців з усіх куточків Закарпаття (достатньо згадати Ренату Штіфель та Аліну Паш, які вже добре відомі на вітчизняній естрадній сцені) і продовжує займатися зі здібною молоддю в авторській естрадній студії «RENA». А на додачу вже 25 років Яна Садварій пише поезію і пісні – їх у доробку авторки понад 150.

Перший сольний концерт Яни Садварій мав цілком заслужений успіх. В одній програмі співачка зуміла показати різні грані свого таланту, полонити цікавими інтерпретаціями народних пісень і поділитися власними творами. Тож 29 жовтня співачка знову запрошує своїх шанувальників до Закарпатської обласної філармонії. У програмі  «Ой беру я ягудки» прозвучать закарпатські й лемківські народні пісні, колискові і балади, пісні румунською й іспанською мовами, поезія й авторські твори Яни Садварій. У концерті також візьмуть участь заслужений артист України Олександр Садварій, Катерина Лінтур, оркестр Заслуженого академічного Закарпатського народного хору (керівник – Михайло Бровді). Ведуча – Наталія Делеган. Концерт відбудеться у рамках проекту «Музика вихідного дня». Початок о 17.00.

                                                    

 

 

 

 

                                                                       Підготувала Таїсія Грись27 жовтня 2017, 10:45
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


У «Паланку» представлено виставку мистецьких полотен «Чуття єдиної родини»

До Мукачева з презентацією збірки поезій “Пошепки і вголос” завітає поетеса Юлія Брежко-Камінська

В мережі з’явилося архівне відео святкування 300-ї річниці з дня народження Ілони Зріні в замку Паланок

В Ужгороді виставку творів живопису презентує Сергій Глущук

У Мукачеві проведуть історичну реконструкцію весілля Ілони Зріні та Імре Текелі

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину