Рубрика: Суспільство

23 жовтня

Свято світла і добра Дівалі відзначали студенти з Індії (фото)

foto

Зі сцени «Ювентусу» лунали пісні, молодь виконувала численні танцювальні номери, коміки порадували жартами

Десятки свічок запалили 20 жовтня у приміщенні «Ювентусу» іноземні студенти-медики. Причина цього – найбільше та найважливіше свято Індії Дівалі.

Святкували гучно й із запалом: зі сцени лунали пісні, молодь виконувала численні танцювальні номери, коміки порадували присутніх жартами. Цікаво було поглянути й на так зване фешн-шоу – показ національних убрань чоловіків та жінок Індії.

Родзинкою вечора став акробатичний номер однієї зі студенток. Настрою святу додавали танці у залі: студенти вставали з місць, бо не могли стримати бажання танцювати. Поки одні в танці проходили з лівого кінця залу в правий і навпаки, інші вигукували патріотичні гасла та інші традиційні індійські кричалки.

Дівалі для індуїстів (та послідовників деяких інших вір) – найбільше (в тому числі й державне) свято, традиції якого стараються зберегти й наші студенти навіть попри те, що перебувають так далеко від батьківщини. Вірять, що цього дня людина очищається, тож у Дівалі слід входити, маючи чисту оселю та чисту душу.

Насамкінець усім, хто долучився до підготовки свята, вручили пам’ятні подарунки.

Ксенія Шокіна
Фото Харі Крішнана


23 жовтня 2017, 11:31
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Колись на Говерлі був угорсько-польський кордон (фото)

У мережі показали, як у високогір'ї Закарпаття «прокидається» унікальний гейзер (фото)

ДТП у Мукачеві

У МОЗ розповіли, що робити у випадку теплового удару

На Закарпатті було проведено 2800 ультразвукових обстежень, під час яких виявлено 37 пацієнтів з клапанними вадами серця

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину