Рубрика: Суспільство

04 жовтня

Про ремонтні роботи на вулицях Ужгорода

foto

Повідомляють у Ужгородській міській раді

Працівники підприємства «Закарпателектробуд» сьогодні в Ужгороді демонтують опори і світильники вуличного освітлення на площі Георгія Кірпи, світильники та кронштейни на вулиці Доманинській.

Працівники «УжАгроміксу» зрізають гілки дерева на вулиці Юрія Гойди, косять набережну Студентську, прополюють квітники й підстригають живопліт у місті. Перевіряють та при необхідності ремонтують світлофори на вулиці Собранецькій працівники комунального підприємства КШЕП.

Вночі комунальники прибирали вулиці міста із використанням спецтехніки, а сьогодні також продовжують поточний ремонт вулиці Миколи Гоголя.

Механізовано прибирає вулиці Минайську, Михайла Грушевського, Марії Заньковецької обслуговуюча компанія «Ужбудсервіс». Косять робітники «Ужбудсервісу» зелені зони на вулиці 8 Березня.

На вулицях Шумній, Іллі Бродлаковича «АВЕ-Ужгород» ліквідовує стихійні сміттєзвалища. На вулиці Олександра Можайського облаштовують бордюри, ставлять ФЕМ-плитку, монтують зливоприймальну каналізаційну мережу (капремонт), на вулиці Будителів влаштовують покриття з ФЕМ-плитки (капітальний ремонт тротуарів), на Замкових Сходах ставлять бруківку і кам’яні бордюри. Роботи проводять працівники підприємства КБК.

Крім цих ремонтів, КБК займається реконструкцією перехрестя Перемоги-Тиводара Легоцького та реконструкцією інженерних мереж на площі Шандора Петефі.

Влаштовують покриття з ФЕМ-плитки у рамках капітального ремонту внутрішньоквартальної території на вулиці Тиводара Легоцького, 60-62 (ТОВ «ФемБуд»). На цій же вулиці на внутріквартальній території (№№3-13) капітально ремонтують внутрішньоквартальну каналізаційну мережу (ТОВ «БК Антрол»). Також робітники товариства «БК Антрол» у рамках капремонту прокладають труби внутрішньоквартальної каналізаційної мережі на вулиці Панаса Мирного.

На Залізничній, 4/22 товариство «Аква-Реконструкція» робить капітальний ремонт водопроводу та каналізації житлового будинку. ТОВ «Олександрія Кепітал» продовжує капремонт вулиці Перемоги (від вул.Тиводара Легоцького до с. Сторожниця), зокрема, влаштовують основу, проводять підготовку до асфальтування.

На проспекті Свободи, 20 ТОВ «Фірма ВІТ» робить капітальний ремонт спортивного майданчика. Ремонтують і покрівлі житлових будинків, зокрема, на площі Шандора Петефі, 2, 3 (КБК), Шандора Петефі, 38 (ФОП Форгачі), проспекті Свободи, 7/26 (ТОВ «Комерція і будівництво»).


04 жовтня 2017, 12:26
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


На Іршавщині введено карантин – зона захисту 3 кілометри

З мурів Ужгородського замку вкрали міні-скульптуру

На Закарпатті 10-річний хлопчик замкнувся в квартирі і не відчиняв матері

На Ужгородщині горів житловий будинок

На Тячівщині правоохоронці розшукали зниклого чоловіка

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину