Рубрика: Суспільство

12 вересня

На вулиці Мукачева виїхав новий громадський транспорт

foto

Сьогодні громадський транспорт Мукачева запрацював в новому форматі – на вулицю виїхало 18 автобусів марки «Ісузу», ще 2 знаходяться в резерві.

Ціна на проїзд в новому громадському транспорті становитиме 4 гривні. При цьому обіг готівки в автобусах буде відсутній, адже водій повинен займатися своєю справою, керувати автобусом і бути уважним за кермом.

Перші дні громадський транспорт працюватиме в тестовому режимі – це робиться для того, щоби пасажири змогли вивчити як працює система електронного квитка. В автобусах працюватимуть волонтери, які пояснюватимуть функціонування електронного квитка.
Перші автобуси сьогодні офіційно виїхали на рейси о 6 годині ранку.

Мукачево запровадило в громадському транспорті систему електронного квитка.
Для здійснення проїзду в громадському транспорті необхідно при вході в автобус піднести до валідатора (електронного компостера) проїзний квиток тривалого користування або електронний квиток. Необхідно дочекатися зеленого світла сигналу та пройти в салон.
Для проїзду в новому транспорті доступні такі види проїзних квитків тривалого користування:
Картка мукачівця, на якій встановлений транспортний додаток. Картку можуть оформити мешканці міста, які досягли 14 років. Для пільгової категорії населення Картка мукачівця замінить пільгове посвідчення та дає можливість безкоштовного проїзду;
Учнівський квиток, який видається у навчальних закладах міста;
Багаторазовий електронний проїзний квиток.
Також в пунктах продажу можна буде придбати одноразовий квиток, який містить QR-код та надає право на одноразовий проїзд.
На кінцевих зупинках буде встановлено автоматизовані пункти продажу електронних квитків. Також діятимуть в місті точки продажу «АРМ «Касир», де можна буде поповнити проїзний квиток тривалого користування та придбати одноразові квитки.
Мукачівська міськрада


12 вересня 2017, 9:59
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


У центрі Мукачева впало старе дерево

2 ДТП стались на Закарпатті

Втрачений Ужгород: будинок Арноста Губко на вулиці Цегольнянській (фото)

На кордонах із ЄС черги продовжують стрімко зростати

У Мукачеві під землю провалилася бруківка (фото)

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину