Рубрика: Суспільство

04 вересня

На Хустщині за тиждень виявлено 37 фактів крадіжок електроенергії

foto

Хустщина протягом минулого тижня стала рекордсменом за кількістю виявлених фактів крадіжок електроенергії

Починаючи з 28 серпня по 3 вересня 2017 року, працівниками Товариства виявлено 37 фактів крадіжок електричної енергії. Зокрема було складено 28 Актів про порушення Правил серед населення та 9 Актів – у юридичному секторі (приватні підприємці, фізичні особи підприємці, підприємства, фірми тощо). 

Найбільше фактів незаконного втручання в електромережі серед населення за останній тиждень було виявлено у Хустському районі (5 порушень). При цьому, найчастіше незаконно споживали електроенергію за допомогою пошкодження засобу обліку (пошкодження корпусу лічильника, розбите скло та інше) і пошкодження та зриву пломб на засобі обліку, а також зриву індикатора впливу змінного магнітного та електричного полів.

У юридичному секторі факти крадіжок було виявлено у 6-ти районах Закарпатської області, серед яких найбільше у Виноградівському, Мукачівському та Тячівському районах (по 2 порушення у кожному). Найчастішим порушенням є втручання в роботу засобу обліку шляхом пошкодження останнього (пошкодження корпусу лічильника, розбите скло) та самовільне підключення електроустановок до електромережі енергопостачальника

Також із 28 серпня по 3 вересня 2017 року Комісіями з розгляду актів про порушення Правил нараховано штрафів на загальну суму 156,24 тис. грн, із яких:

- у побуті – на суму 71,98 тис. грн;

- у юридичному секторі – на суму 84,26 тис. грн.

Прес-служба ПрАТ «Закарпаттяобленерго».


04 вересня 2017, 17:03
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


У центрі Мукачева впало старе дерево

2 ДТП стались на Закарпатті

Втрачений Ужгород: будинок Арноста Губко на вулиці Цегольнянській (фото)

На кордонах із ЄС черги продовжують стрімко зростати

У Мукачеві під землю провалилася бруківка (фото)

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину