Рубрика: Суспільство

03 серпня

Ужгородець став срібним призером міжнародної олімпіади з інформатики

foto

Станінслав Томаш – один із закарпатських учнів, які цього року набрали на ЗНО 200 балів.

У столиці Ірану Тегерані закінчилася міжнародна олімпіада з інформатики, учасниками якої стали чотири представники України, серед них і Станіслав Томаш, випускник Ужгородської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату з поглибленим вивченням окремих предметів. 

У підсумку на олімпіаді Станіслав Томаш показав дуже високі результати: виборов срібну медаль, набравши загалом 277.05 балів.

Таке досягнення школяра з Ужгорода (чи не вперше на олімпіадах із інформатики такого рівня) стало результатом наполегливої підготовки Станіслава разом із наставниками – завідувачем кафедри інформаційних управляючих систем і технологій УжНУ Олександром Міцою і випускником факультету інформаційних технологій Сергієм Оришичем.

Для Олександра Міци результати Станіслава не стали несподіваними: «Стас стабільно показував високі результати впродовж останнього часу. Це і перемога на IV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади, і дострокове потрапляння у збірну на відбірково-тренувальних зборах, і перемога на кубку Кременчука, і високі результати на різних Інтернет-змаганнях. Сприяли цьому також гарна обстановка й сильні спаринг-партнери у творчому колективі, де він готувався. На Всеукраїнській олімпіаді закарпатці взяли 2 перші, 3 другі та 2 треті місця».

Наступним змаганням Станіслава буде Міжнародна літня школа з програмування, яка проходитиме з 11 до 19 серпня в Ужгороді, де він позмагається з найсильнішими студентами-програмістами України, а також із гостями з Грузії, Білорусії та Польщі.

Джерело: Медіацентр УжНУ


03 серпня 2017, 10:07
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


У Закарпатській поліції гостювали діти з літнього табору

Із кранів мукачівців тече брудна вода (фото)

Хлопчик, якого екстрено доставляли літаком з Ужгорода до Києва, одужує

Із професією рятувальника вихованців дитячих таборів ознайомлювали закарпатські надзвичайники

Один з пунктів пропуску на Закарпатті тимчасово не функціонуватиме

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину