Рубрика: Суспільство

15 лютого

Визначилися переможці рейтингу "Лідер року-2010"

foto

Сьогодні, 15 лютого, експерти закарпатського щорічного рейтингу «Лідер року» визначили переможців. Кращих із кращих оргкомітет у складі 19 представників засобів масової інформації області назвав у десятьох номінаціях – людей, підприємства та установи, внесок яких у життєдіяльність Закарпаття минулого року був найбільшим.

Повний список номінацій рейтингу та переможців за підсумками 2010 року:

1.      Виробник краю ОП «Ужгородський коньячний завод»

2.      Приватний підприємець, підприємство – кондитер Валентин Штефаньо

3.      Навчальний заклад, викладач – Іршавська гімназія

4.      Культурно-просвітницька діяльність – Сергій Федака з книгою «Ужгород крізь віки»

5.      Готельний сервіс та туристичні послуги – фестиваль «Червене вино» (м.Мукачево)

6.      Медичний та оздоровчий заклад – Обласний кардіодиспансер

7.      Громадське харчування та торгівля – ТОВ «Барком» (ТМ «Родинна ковбаска»)

8.      Політичний діяч – Олександр Ледида

9.      Громадський діяч – Світлана Мітряєва

10.  Журналіст року, ЗМІ – Ганна Валюк (інформаційна програма «Зона особливої уваги, ТРК «Тиса-1»)

У номінації Фінансова установа та організація експерти закарпатського щорічного рейтингу «Лідер року» цього разу вирішили переможця не визначати.

Спеціальні премії рейтингу «Лідер року – 2010» дістануться Станіславу Аржевітіну (за вагомий внесок у  розвиток музейної справи (Музей «Старе село» у Колочаві) та активну громадську діяльність (розвиток архівної справи, видавництво книжок, благодійні проекти і т.д.), Алену Панову (за активну дипломатичну роботу, допомогу співвітчизникам (виграш рік тому безпрецедентної судової справи в Угорщині, коли  закарпатцям неочікувано та без попередження прикордонники забороняли перетинати угорський кордон за дозволом т.зв. малого прикордонного руху) та ПП «Галамбіца Л.К» (смт. Буштино – підприємство, що виготовляє шоколадні цукерки, за якісне виробництво цукерок та просування продукції за межі краю – як в Україні, так і за кордоном).

Урочиста церемонія нагородження лауреатів відбудеться наприкінці лютого 2011 року в м. Ужгород.

Довідка: Рейтинг «Лідер року» був вперше проведений в лютому 2003 року в м. Ужгород за підтримки газети «Закарпатські оголошення», яка є членом «Співдружності інформаційних та рекламних видань України». Рейтинг відзначає тих людей та підприємства, які внесли значний вклад у соціальне та економічне життя Закарпаття.

Щороку на звання «Лідер року» висуваються кращі підприємства краю, фінансові установи, туристичні фірми, навчальні, медичні, оздоровчі заклади, засоби масової інформації і, звісно ж, люди – ті, хто має серйозний вплив на громадсько-політичне життя області.

Списки учасників рейтингу формуються за результатами проведеного опитування та анкетування, а вже кращі «п’ятірки» та переможців визначають члени Експертної Ради, до якої входять представники ЗМІ області: Тетяна Вашаргелі, Світлана Ковбиця, Валентина Пастухова, Сергій Федака, Наталка Зотова, Михайло Носа, Лариса Подоляк, Віталій Мещеряков, Лариса Липкань, Олександр Коробко, Петро Поліха, Ганна Валюк, Людмила Орос, Леся Кулагіна, Олена Уманців, Володимир Павлюх, Наталка Петерварі, Сергій Гудак, Андрій Ганусич.

Подібні рейтинги проводять щорічно такі всесвітньовідомі видання: “Forbes”, “The Banker”, “Fortune”, “Эксперт”, “Золота фортуна”. Ці рейтинги є надзвичайно престижними та популярними.


15 лютого 2011, 21:09
KarpatNews.in.uaСхожі новини


За серпень в Україні зареєстровано близько 1200 випадків туберкульозу

Хто він, безробітний закарпатець?

Результат за 12 хвилин: в Італії розробили найшвидший COVID-тест

За минулу добу закарпатські патрульні зафіксували чотири ДТП

Шмат шкільного «пирога»: Виноградівська райрада знов спровокувала освітній скандал

їїїїїїїї...

я
15 лютого 2011, 23:25

И снова куплена все?

Анонімний користувач
16 лютого 2011, 12:04

У номінації Фінансова установа та організація експерти закарпатського щорічного рейтингу «Лідер року» цього разу вирішили переможця не визначати. - ЩО БАНКІРИ НЕ ЗАХОТІЛИ РОЗКОШЕЛИТИСЬ? Повна профанація!

гуцул
16 лютого 2011, 19:14

За які заслуги ЛЕДИДА став політиком року??? ЗЕ КУПЛЕНІ ВИБОРИ ПОГОРЕЛОВИМ І ЄЦ...!!!!? Кругом повна жо...., а журналюги оскара вручают кожний рік тим самим рилам... ГОЛІВУД ейбогу.

Прокоментуй новину